1 Ocak 2015 Yılbaşına Kadar Alınmayan Ehliyet Sürücü Belgeleri İptal Mi Olacak

Ehliyete hak kazanmış ve sınavlara girerek başarılı olmuş Kişilerin eğer yılbaşına kadar ehliyetini almazsa iptal olacağı söylentisi yayıldı. Hatta haberlerde bu konu ile ilgili olarak haberler yapıldı. Bütün yatırılan paraların iptal olacağı ve kursa gitseniz dahi kursunuzun bile Geçersiz olacağı yazıldı.

Bu konu ile ilgili olarak bende mağdur olmamak için 2008 yılında hak kazandığım, kursa giderek başarılı olduğum fakat harç Parasını yatırmadığım gidip emniyetten almadığım ehliyetim yılbaşına kadar iptal olacak mı olmayacak mı araştırma yapayım dedim.

Bununla ilgili olarak üsküdar ilçe emniyet müdürlüğü trafik tescil işlemleri sürücü belgesi düzenleme yerine giderek yılbaşına kadar alınmayan ehliyetler iptal olacak mı? diye sordum.

Bana kesinlikle öyle birşey olmadığını Şuan da mayıs ayına kadar ehliyet verme işlemlerinin süreceğini bu konu ile ilgili bakanlığın açıklama yaptığını söyledi. Bu Sevinçli haberi aldıktan çok mutlu oldum sizde birçok insan gibi ehliyetleri iptal olacak diye Günlerce sıra bekleyip rezil olmayın.

Bu haber teyitlidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>