Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
11 Şubat 2015 Okullar Tatil Mi Kar Nedeniyle İstanbul Valiliği Okulları Tatil Edecek Mi - ocuu.net

11 Şubat 2015 Okullar Tatil Mi Kar Nedeniyle İstanbul Valiliği Okulları Tatil Edecek Mi

Gün boyunca Süren kar yağışı nedeniyle okulların tatil edilmesini bekleyen Öğrencilere Müjde vermek istiyorum.

Okullar 11 ŞUBAT 2015 GÜNÜ İSTANBULDA OKULLAR TATİL. Lütfen yazımızın devamını okuyunuz…

İstanbul Valiliği’nden yapılan açıklamada kar yağışı nedeniyle okulların tatil olmayacağı söylendi. Akşam yağacak olan kar tekrardan değerlendirilip okulların tatil olup olmayacağı belirtilecek denildi.

Bu akşam üzeri İstanbul valisi Twitter hesabından yani “Vasip Şahin @sahinvali” isimli hayran sayfasından “Meteorolojik tahminlere göre kar yağışı beklendiğinden 11 Şubat Çarşamba günü okullarımızda eğitime ara verilmiştir” tweeti atıldı.

Bir Çok karışıklık olmakla beraber bir çok fake Twitter hesabından okulların tatil olduğu belirtiliyor.

Şu anda İstanbul Valiliği’nin sitesinde ki açıklama şu şekilde;

Meteoroloji yetkililerinden alınan bilgiye göre; ilimizde halen devam eden kar yağışının tahmin edildiği gibi özellikle boğaz civarı ve Anadolu yakasında etkili olarak geceden itibaren öğle saatlerine kadar devam edeceği, öğle saatlerinden sonra yoğunluğu azalsa bile özellikle ara sokaklarda bırakacağı kütlenin ulaşımda zorluk ve tehlikeye yol açacağı değerlendirilmiştir.

Bu nedenle, valiliğimizce öğrencilerin herhangi bir risk ve mağduriyetle karşılaşmamaları açısından anaokulu, ilkokul, ortaokul, liseler ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde eğitim ve öğretime 11 Şubat Çarsamba günü 1 gün süreyle ara verilmesi uygun görülmüştür.

Aynı gün kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel idari izinli sayılacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>