15 Aralık 2014 Beşiktaş UEFA Avrupa Kupası Kura Çekiminde Kiminle Eşleşti

Beşiktaş 2003 yılından sonra en iyi başlangıcını bu sene yaptı. Son maçlarda 5 te 5 yapan beşiktaş bu senenin en iyisi olarak gösteriliyor. Şampiyonlar liginde Arsenal’e 0-0 ve 1-0 skorlarla yenilerek elenen beşiktaş UEFA da yoluna devam etmişti. UEFA da Tottenham gibi güçlü bir rakibin grubuna Düşen Beşiktaş’ın hedefi grubu birinci olarak tamamlamaktı. Ilk maçlarında son dakikalarda şansız şekilde gol yiyerek elinden kaçırdığı puanlara yanan beşiktaş grup birinciliğini son maça kadar kovaladı. En son beşiktaş Tottenham ile karşı karşıya geldi. Son maçta beşiktaş yenerse grup birincisi olarak bir üst tura çıkacaktı. Beşiktaş Tottenham 1-0 yenerek bir üst tura grup birincisi olarak ismini yazdırdı.

Beşiktaş bir üst turdaki rakipleri ise baya dişli olarak gözümüzü çarpıyor. Özellikle şampiyonlar liginden elenip gelen Takım’lar Liverpool Roma ve Anderlecht en güçlü rakipler olarak gösteriliyor.

Beşiktaş Karşılaştığı UEFA bütün Maçlarında yenilmedi nağmalup ünvanını korumaya devam ediyor.

Beşiktaş taraftarlarının ise en çok istedikleri takım ise Liverpool olarak söyleniyor. Çünkü beşiktaş ile Liverpool arasında büyük bir hesap var.

Kura çekimi ise 15 Aralık Pazartesi günü saat 14:00 da çekilecek. Beşiktaş’ın şansızlığı hep kuralarda denk gelmiştir ama bu sene bu şansızlığını yeneceğini düşünüyorum umarım çok kolay bir rakip gelir.

BEŞİKTAŞIN RAKIBI LIVERPOOL OLDU. 8-0 intikamı ile beşiktaş geri dönüş yapacak eminim buna.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>