Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
15 Eylül 2014 Metro Otobüs Vapur İett Ücretsiz Mi - ocuu.net

15 Eylül 2014 Metro Otobüs Vapur İett Ücretsiz Mi

Okulların açılmasından dolayı istanbulda Hersene olduğu gibi bir kaos ortamı olacak bu kesin olduğu için istanbul belediye başkanı Kadir tobbaş öğrencilere ve bugün seyahat edecek istanbullara müjdeyi verdi.

Buna göre yaşanacak yoğunluklar nedeniyle 15 Eylül günü saat 13:00 kadar bütün toplu taşıma araçları ücretsiz olacak. Ayrıca saat 14:00 kadar isparklar ücretsiz kullanılabilecek.

Istanbulda yaşanacak olan kaos önlenecek mi bilinmez ama birazda olsa çözüm olacağını zannediyorum. Ayrıca trafiğe takılmamaj için toplu taşıma kullanın lütfen.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>