Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
17 18 Eylül 2014 Uydunet İnternet Kablotv Yayınları Gitti Mi Ne Zaman Gelecek - ocuu.net

17 18 Eylül 2014 Uydunet İnternet Kablotv Yayınları Gitti Mi Ne Zaman Gelecek

Kablolu internet ve tv hayatımıza gireli baya oldu. Kablo tw kullanıcılarına birçok alanda kolaylık sağladı. Mesela tek elle yürütülen internet artık kablo tv ile yeni bir döneme girdi birçok çok kullanıcı bu konu memnun oldu.

Yeni türksat uydusu turksat 4A uzaya gönderildi bu yuzden türksat 4A geçiş olacağından 17 eylül 2014 günü kablo tv ve uydunet yayınlarında kesintiler olacağını kendi sitesinde açıklandı. 

Buna göre 17 eylül 18 eylül günleri uydunette kablolu tv de yaşanacak problemleri kısa süreli olacağı bildirildi ayrıca herhangi bir teknik problemin olmadığı belirtildi.

Eğer yayınınız veya internetiniz gittiyse herhangi bir değişiklik yapmadan bekleyiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>