Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
2. Yeni Sezon Bu Tarz Benim Jürisi Kimler Olacak Hangi Kanalda Yayınlanacak - ocuu.net

2. Yeni Sezon Bu Tarz Benim Jürisi Kimler Olacak Hangi Kanalda Yayınlanacak

Birinci sezonda Yayınlandığı günden beri izleyicileri ekran karşısına bağlayan bu tarz benim ilke sezonun bitmesi ardından arkadaşından bir çok soru işareti bıraktı. Son final Bölümü’nün canlı yayınlanması beklenirken son dakikalarının canlı yayınlanması çok eleştiri almıştı. Ayrıca program final bölümü yayınlanırken nur yerlitaşın kahve içerken fotoğrafı izleyenleri çok şaşırtmıştı. Artık 2. Yeni Sezon bu tarz benim jürisi Değişti. Show tv yeni sezon bu tarz benim fragmanında Ebru Akel ikinci sezonda yeni jürisi ile yakında Show tv de yayınlanacağı söyleniyordu.

Peki 2. yeni sezon jürisi kimler olacak? ve hangi kanalda yayınlanacak. Bunu merak edenler için bir araştırma yaptım.

Geçen sezon bittikten sonra bu tarz benim Programı’nın tv8 de yayınlanacağından bahsediliyordu. Tv8 bu tarz benim de eski juri üyeleri nur yerlitaş, Kenan Doğulu ve imana serti transfer etti. Fakat Show TV’den bu tarz benim ismini alamadığı için tv8 de yeni yarışma programı ismi ile yarışma başlayacak.

Peki showtv de yayınlanacak olan bu tarz benim in 2. Yeni sezonunun juri üyelerini sosyal medya da araştırdım. Yeni sezon juri üyeleri UMUT EKER, Sibel arma, Cemil ipekçi olacağı söyleniyor. Ayrıca sunuculuğu da Ebru Akel sunacak.

Bir önceki sezon kadar izlenip izlenemeyeceği merak konusu olan bu tarz benimde en çok özlenecek kişinin ÖZLEM ve ayşegül olacağı kendi açımdan söylüyorum. Tabi Ayşenur ve diğer yarışmacılar gibi yarışmacılar bulabileceklerini sanmıyorum.

Ayrıca showtv de yayınlanacak olan bu tarz benim ile tv8 de yayınlanacak olan program arasında ki kapışma nasıl olacak onuda merak ediyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>