Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
2014 Kurban Fiyatları Ücretleri Ne Kadar - ocuu.net

2014 Kurban Fiyatları Ücretleri Ne Kadar

Kurban bayramı geldi çattı Bayram telaşında en çok merak edilen konulardan birisi kurban fiyatlarının ne kadar olacağı konusuydu. Bu konuda ekip olarak bir araştırma yaptık ve fiyatları öğrendik sizlerle paylaşacağız.

Fiyatlar şuanda pazarda kilo olarak 12-20 tl arası değişiyor.

Boğalar genellikle 5-10 bin tl arasında olurken. Dana fiyatları 6-9 bin arası değişiyor. Düveler ise 2-5 bin tl arası değişiyor. Koyun fiyatları ise 700 ile 1500 tl arası değişiyor.

Bu sene en çok merak edilen konulardan birisi de ital kurbanlığın Türkiye’ye giriş yapıp yapmayacağı konusuydu. Şuanda bakanlıktan bir açıklama yapılmazken birçok satıcı şuanda kurbanların yeterli olduğundan bahsediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>