Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
2015-2016 Galasaray Yeni Sezon 4 Yıldız Formaları - ocuu.net

2015-2016 Galasaray Yeni Sezon 4 Yıldız Formaları

Galatasaray 2015 sezonunun şampiyonu oldu. Birçok sosyal medya da galatasaray yeni 4 YILDIZ  forması paylaşılmaktadır. Peki Galatasarayın 4 YILDIZa ulaştıran serüven nasıl başladı. Galatasaray-Beşiktaş maçından sonra Beşiktaş ile puan farkını açan Galatasaray, pazartesi maçı olan Fenerbahçe-İstanbul Başakşehir maçını beklemeye konulmuştu. Fenerbahçe’nin Başakşehirspor ile yaptığı maçtan 2-2 ilk skorla ayrılmasından sonra  Galatasaray Şampiyonluğu’nu ilan etti.

Bu sene iki takım 4 YILDIZ için yola çıktılar. Galatasaray ve Fenerbahçe dört yıldz için Kıyasıya mücadele ettiler. Beşiktaş ise son haftalara lider girmesine rağmen liderliğini koruyamadı. 

Galatasaray sezon Başlarında kötü gidişine Hamza hocanın gelmesi ile son verdi. Ikinci Yarıda son zamanlarda liderliği eline alan Galatasaray şampiyon olup 4. Yıldız’ı almaya hak Kazandı.

İşte paylaşılan yeni 4 YILDIZ formaları;

   

   

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>