Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
2015 Okullar Ne Zaman Kapanacak Yaz Tatili Ne Zaman Başlayacak - ocuu.net

2015 Okullar Ne Zaman Kapanacak Yaz Tatili Ne Zaman Başlayacak

15 Eylül 2014 pazartesi günü açılan 2014-2015 öğretim yılında son günlere gelindi. Yaz tatilini iple çeken öğrenciler kadar velilerde yazın Yapacakları tatillerin Planlarını yapmaya hazırlandılar bile. 

Peki 2015 yaz tatili ne zaman başlayacak?

Özellikle bu sene bir çok kişinin Kafası karışmaktadır. Seçimlerden dolayı okullar önce mi sonra mı kapanacak diye hala düşünülmektedir. Seçimin 7 Haziran 2015 tarihine gelmesi 12 Haziran da okulların kapanacak olması aceba okullar 5 gün önce dn mi kapanacak sorusunu Akıllara getirdi. Fakat bu konuyla ilgili olarak bakan Nabi AVCI Açıklamasında okulların planlanan tarihte yani 12 Haziran günü kapanacağını belirtti.

12 Haziran 2015 te kapanacak olan okullar 3 aylık aradan sonra 14 Eylül 2015 tarihinde yeni eğitim Dönemi’ne başlayacak. 

İlk okullar her sene olduğu gibi okullara alışması açısından bir hafta önce açılacaktır. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>