29 Mayıs 2014 İstanbul İlçeleri Elektrik Kesintisi

29 mayıs günü istanbulun birçok ilçesinde elektrik kesintisi olacaktır. Üsküdar, Ümraniye, Şile, Ataşehir, Kadıköy, Maltepe, Çekmeköy, Kartal, Tuzla,Sultanbeyli, Pendik ilçelerinde elektrik kesintileri olacak elektrik kesintileri aşağıda belirtilen yerlerde olup belirtilen saatlerde gelecektir.

Üsküdar İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında Bahçelievler Mahallesi, Bosna Bulvarı, Namazgah Caddesi ve Anıt, Şenay, Beyazköşk Sokaklarına, Güzeltepe Mahallesi, Sultan Makamı, Çamlıktepe, Bahar Sitelerine, Çakmakdüzü Konutları, Okul Önü Caddesi, Vural,  Kaya, Olgun, Erdemli, Cengiz Topel, Çanakcı Sokaklara, Namazgah Caddesi Güllü ve Sarıpapatya Sokaklara, Serhat Caddesi, Muallim Sokak, Fevzi Çakmak ve Çamlıca Yolu Caddelerine, İSKİ, Sivas Sokak, İsmet İnönü ve Cemal Gürsel Caddesi’ne, Acıbadem Mahallesi, Saklı Bahçe Konakları, Acıbadem Hastanesi Genel Müdürlüğü, ON Konakları, Altunizade Mahallesi, METRO Şantiyesi, Gold Bilgisayar, Semtim Ağrı-Tanı Merkezi, Tophanelioğlu, Mahiriz ve Kuşbakışı Caddelerine, Özyeğen Üniversitesi – BASISEN – ÜLKER BİZİM Toptancılık ve civarına enerji verilemeyecektir.

Ümraniye İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında Armağanevler Mahallesi, 23 Nisan ve Samanyolu Caddelerine, Harman, Cenk, İzci, Sır, Yay, Ceylan, Tütengil, Güngör, Çardak, Narlı, Acar, Barış, Başak, Dere, Havuz, Ortanca ve Kanaat Sokaklara, Deniz Tek Sitesi ve Erbab Sitesine enerji verilemeyecektir.

Ataşehir İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında İçerenköy Mahallesi, Yalçın ve Hakkı Erdoğan Sokaklara, Askent Sitesi, Fındıklı Mahallesi, Kent Plus civarına enerji verilemeyecektir.

Kadıköy İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında Kozyatağı Mahallesi, Sinan Ercan, Hüseyin Ayanoğlu, Uzay ve Nihal Sokaklara, Cemil Topuzlu ve Dr.Faruk Ayanoğlu Caddelerine, Fuatpaşa, Kuru Kahveci, Yeşilkır, Yoğurtçu Başı Çıkmazı, Kavaklı, Papatyalı, Hasan Ali Yücel, Lalezar, Hacı Mehmet, Bozkır ve Mehmet Şengül Sokaklarına enerji verilemeyecektir.

Sultanbeyli İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında Sinan Mahallesi, Spor Yolu Caddesi, Yeda Cam ve Akasya Cam, Bosna Bulvarı Hilal Konutları, Bosna Bulvarı, Basra Caddesi Köşesi, Nekstar Fabrika ve civarına enerji verilemeyecektir.

Kartal İlçesi 09:00 – 13:30 saatleri arasında Yakacık Yeni Mahallesi, Dik, Üst, Ayfer Sokaklara, İSKİ, Şarkı Sokak, Samandıra Caddesi, Balcıdere Sokak, Rönesans İnşaat’a, Lale, Aygül, Öğretmen, Tepe Sokaklarına ve Özlem Sokak civarına enerji verilemeyecektir.

Çekmeköy İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında Merkez Mahallesi İSKİ, Koru Sitesi, Sur Yapı Sera Evleri, Durmuşoğlu Sokak,  Turkuaz Evleri, Gülistan Evleri, Orman Sitesi, Çam Konakları, Yedi Konaklar Sitesi, Akmete Evleri, Hekim Konakları, Köroğlu Caddesi, Eren ve Keçiağılı Sokaklara, Sultan Sitesi, Semiha Yıldırım Okulu, Kandil ve Menteşe Sokaklara, Çekmeköy Mezarlığı Morg, Karataş, Menteşe ve Eren Sokaklara, Sadıkoğlu Villaları, Lalezar Konakları’na, Ömerli Köyü, Jandarma Binası ve civarına, Osman Yazıcı Sitesi, Ormankent1 Sitesi, Hüseyinli Seymenler Mevkii civarına enerji verilemeyecektir.

Maltepe İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında Namık Kemal Caddesi, Menekşe Sokak, Eraykent Siteleri, Maltepe Bağdat Caddesi, Saldıray Sokak, Altayçeşme İstiklal Caddesi ve Mehmetçik, Hayat, Begonya, Bomaç, Tülay Sokaklara ve civarına enerji verilemeyecektir.

Şile İlçesi 09:00 – 13:30 saatleri arasında Demircili, Sarıkavak, Hasanlı, Çengilli Köylerine ve Çengilli Köy Çıkışına enerji verilemeyecektir.

Tuzla İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında Yayla Mahallesi, Canca Öğretmenler ve Penguen Sitelerine, Küme, Ercüment, Fujiyama, Nazdar Sokaklara, Meslek Lisesi, Cavidan, Durmaz, İlham, Denizhan Sokaklara, Ali İhsan Paşa Caddesi, Kadim, Misvak, Molla Gürani Sokaklara enerji verilemeyecektir.

Pendik İlçesi 09:00-13:30 saatleri arasında Yenişehir Mahallesi, Millet Caddesi, Özharput Sitesi, Meşe Sokak, Bulvarkent Sitesi, Petek Camii, Mopaş, Çağdaş Öz Yuvam Sitesi, Menekşe Sokak ve Menekşe Sitesine enerji verilemeyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>