Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
5-6-7 Ocak Okullar Tatil Mı – Yarın Okul Var Mı – Kar Tatili - ocuu.net

5-6-7 Ocak Okullar Tatil Mı – Yarın Okul Var Mı – Kar Tatili

Yeni yılın ilk sabahına soğuk kış günleriyle uyandık. Görünen o ki bu soğuk havalar uzun bir süre devam edecek gibi. Ülkemizin belli noktalarında yoğun kar yağışı olacağına dair uyarılarda bulunan meteoroloji uzmanları soğuk havalar konusunda uyarılarda bulunuyorlar.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamalarda 4 Ocak Pazartesi akşam saatlerinde başlaması beklenen yoğun kar yağışının ilerleyen günlerde hayatı olumsuz etkileyebileceği dile getiriliyor. Soğuk günler, kara kış denilince akla okullar tatil olacak mı sorusu geliyor. Kar yağışlarının etkisini 3-4 gün sürdüreceği dile getiriliyor. Ocak 5-6-7 okullar tatil olacak mı ?

İlerleyen saatlerde açıklamalar yapıldıkça sizinle paylaşmaya devam edeceğiz. Veliler meraklı gözlerle yetkililerden gelecek açıklamaları beklerken İstanbul Valiliği şu şekilde bir açıklamada bulundu.

 

Açıklamada ayrıca şu bilgilere yer veriliyor: 
“Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı ekipleri 2014-2015 kış sezonu için aralarında Kar Kaplanının da olduğu 1028 araç ve iş makinesi, 4 bin 815 personel ile karlı hava koşullarıyla mücadele ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı tüm birimler ile ihtiyaç halinde hizmet veren şirketlerden araç ve personel desteği sağlanacak. 

AKOM Koordinasyonunda yürütülecek çalışmalara İtfaiye, 45 adet (Hızır güç) 6*6*6 Afet Müdahale ve Kurtarma Aracı ve 1.058 Personeli ile katılacak. Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı; Kadıköy, Taksim, Saraçhane, Yenikapı, Eminönü, Üsküdar, Ümraniye, Beykoz, Göztepe, Kartal Meydanlarında; 223 Personel ve 38 araç ile kış mücadele çalışmaları yapacak. Atık Yönetimi Müdürlüğü; 613 Durak, 207 Üst ve Alt Geçit, 7 Çöp Aktarma İstasyonu, işleme tesisleri, depo sahası yollarında 616 Personel ve 71 araç ile görev yapacak. Zeytinburnu Spor Salonunda, 470 vatandaş misafir ediliyor.

 

 

salı günü okul varmı, çarşamba tatil mi, çarşamba günü okullar tatil mi, 6 ocakta okullar tatil mi, kar tatili var mı, 6 ocak 7 ocak okullar açık mı, 6 ocak kar tatili oldu mu, yarın okul var mı, yarın okula gidecekmiyiz, 6 7 ocakta okullar tatil mi, 6 ocak kar tatili, okullar yarın tatilmi, okullar salı günü çarşamba günü tatil mi, okullar perşembe cuma tatil mi, okullar tatil edilmi, 6 ocak okul var mı yok mu, 
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>