Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
7 Haziran Seçimlerinde Oyumu Nerede Kullanacağım - ocuu.net

7 Haziran Seçimlerinde Oyumu Nerede Kullanacağım

7 Haziran Seçimlerine az bir zaman kala Yüksek Seçim Kurumu da kişilerin nerede oy kullanacaklarını açıkladı. 25. Dönem Milletvekili seçimlerinde oy kullanacaklar ile ilgili olarak YSK ‘nın resmi internet sitesinde açıklandı. Ayrıca YSK tarafından 7/24 çağrı merkezi kuruldu.

Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan seçmenlere yönelik olarak oluşturulan çağrı merkezinden aşağıdaki numaralardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yurt İçi : 444 99 75
Yurt Dışı : +90 444 99 75

7 HAZİRAN OY KULLANACAĞINIZ YERİ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

secmensorgulama

Sorgulama nasıl yapacağım diyorsanız. İlk başta nüfusa kayıtlı olduğunuz yeri yazıyoruz sonra tc numarası sonra tc sıra numaranızı yazıp nerede oy kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>