Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Açıköğretim Fakültesi AÖF Sınavına Çalışma Önerileri Taktikleri - ocuu.net

Açıköğretim Fakültesi AÖF Sınavına Çalışma Önerileri Taktikleri

Açıköğretim sınavı her zaman olduğu gibi yine geldi çattı. Benim gibi birçok çalışmayan kardeşlerime selam olsun öncelikle. Bir gün önceden Çalışmaya çalıştığım fakat başına oturunca uykum geldiği Açıköğretim sınavı finallerin 24-25 ocakta yapılacak. Öğrencilere bir çok önerim bulunmakla beraber diyebilirsiniz ki kardeşim sen neden çalışmadan öneri sunuyorsun. Ama ben size balık vermeyeceğim balık tutmasını öğreteceğim.

Öncelikle sınava benim gibi bir gün kala Çalışmaya başlayanlar için önerilerim. Ilk başta arkadaşlar geçmiş senelerin sorularınızı çıkarıp onlara çalışmanız en az 5-10 civarında soru çıkıyor. Ben mesela 3 senedir Sınıfları geçiyorum son gün kala çalışıyorum hep bu taktikle kazanıyorum. Ayrıca atma kabiliyetinizde yüksek olmadı gerekiyor.

Derslere bir ay Önceden çalışmaya başlayanlar için önerim yok zaten elimizden geleni yapmışsınız duanızı edin ve sınava girin.

Senelerdir kalıpta hiç çalışmayanlar için önerim ise hiç çaba göstermeyin sınava girin ilk 15 dk sonra Çıkın nasıl olsa kalacaksınız :))) tabi sağınıza solunuza bakıp belki bir ihtimal yanında ki çalışkandır taktiğini uygulamanızı da tavsiye ederim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>