Aşk Yeniden Tatil Balayı İçin Gittikleri Otel Adı Nerede Çekildi

Aşk yeniden Dizisi bu hafta antalya da çekildi. Zeynep in annesi gelmesi ile Şevket baba Fatih ten Zeynep i Amerikaya kaçırmasını istedi. Fakat Fatih bir yolunu bularak balayı yalanını uydurarak balayına gittiler. 6. Bölüm özeti şu şekildedir. Otel ismini aşağıda bulabilirsiniz.

Fatih’le Zeynep’in bir aile olarak başbaşa geçirdiği günler Şevket’lerin gelişiyle sona erer. Fakat Şevket’i Rize dönüşünde bir sürprizbeklemektedir. Meryem, yıllar sonra Şevket’in karşısına dikilmiştir. Şevket, kızını kaybetme gerçeğiyle karşı karşıyadır. Bunun için hem Fatih’i mutlu edecek, hem de Zeynep’i Meryem’den uzaklaştıracak bir yol bulur. Onları, tatile gönderir.

Zeynep,bu tatilin sebebini bilmese de ilk defa tüm sıkıntılardan uzakta güzel bir tatil geçirmektedir. Ne peşlerine düşen Mukaddes ve İrem’den ne de onu bekleyen tehlikeden haberi vardır. Uzun zaman sonra her şeyden ve herkesten uzaktadır. Fakat mutlulukları uzun sürmez. İstanbul’dan gelen bir haberle apar topar dönmek zorunda kalırlar. Sonunda, Zeynep’in korktuğu şey, başına gelmiştir.

Otel ismi Delphin İmperial Lara oteldir. Otel hakında bildilere buradan ulaşabilirsiniz.

Otel fiyatlarına şuradan ulaşabilirsiniz. http://www.etstur.com/Delphin-Imperial-Lara

8364233593_497aa8c8b9_b[1]

Delphin_Imperial_Lara2793176[1]

_396_1293270339[1]

delphin-imperial-building[1]

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>