Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
En Sevdiğim 3 Şarkı Yarışmasına Başvuru Yap - ocuu.net

En Sevdiğim 3 Şarkı Yarışmasına Başvuru Yap

ATV yeni yarışma programı olan en Sevdiğim üç şarkı fragmanını yayınladı. Fragmanda belirttiğine göre bir şarkı yarışması olmadığı belirtiliyor. Sıradışı bir şarkı yarışması olduğu belirtiliyor. Pop Rock Arabeks Yerli Yabancı hangi türü sevip şarkınızı seçiyorsunuz. Hazırım diyorsanız sahnede şarkınızı söyleyebilirsiniz.

En Sevdiğim 3 şarkı ile izleyiciler karşısına geçecek olan ATV yeni programı ile izleyicilere farklı bir yarışma programı sunmaya Çalışacak. Sevdiğiniz 3 şarkıyı söyleyerek bir gece de 50. 000 tl para kazabilirsiniz.

En Sevdiğim 3. Şarkı yarışmacı ve jürileri hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Sadece en Sevdiğim 3 şarkının bir şarkı yarışma programı olmadığı Belirtilmiş.

Tam tarihi belirtilmese de çok yakın zamanda programın atv ekranlarında olacağı belirtiliyor.

Bölümlerden detaylar gelmeye başladı 12 yarışmacının katılacağı yarışmacıda her bölümde farklı şarkılar söylenecek. Juriden en fazla puanı toplayan yarışmacı tam 50.000 tl sahibi olacak.

Birçok kabiliyete sahip olması gerekecek yarışmacıların hem juriyi etkilemesi hemde yarışmada üstün performans yapması gerekiyor.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>