Avcılar – Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme Metrobüs Durakların İsimleri Nerelerde

İstanbul için en önemli ulaşım projelerinden birisi olan Metrobüs hatt-ı birçok ilçeye ulaşım kolaylığı sağladı. Metrobüs ile e 5 üzerinden birçok ilçeye kolaylıkla gidilebilmektedir. 

Metrobüs iki yakadada trafiğin en yoğun olduğu saatlerde ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Bu kolaylık Metrobüse rehaveti artırmaktadır. Bu Yüzden yolcu açısında yoğun saatlerde Çekilme bir hal haline gelmiştir. 

Metrobüs durakları şu şekildedir. 

SÖĞÜTLÜÇEŞME – Kadıköy, FİKİRTEPE – Kadıköy, UZUNÇAYIR – Kadıköy, ACIBADEM – Üsküdar, ALTUNİZADE – Üsküdar, BURHANİYE MAH. – Üsküdar, BOĞAZKÖPRÜSÜ – Üsküdar, ZİNCİRLİKUYU – Beşiktaş, MECİDİYEKÖY – Şişli, ÇAĞLAYAN – Şişli, SSK OKMEYDANI HST. – Şişli, PERPA – Şişli, OKMEYDANI – Kağıthane, HALICIOĞLU – Beyoğlu, AYVANSARAY – Eyüp, EDİRNEKAPI – Eyüp, ADNAN MENDERES BULV. – Zeytinburnu, MALTEPE – Zeytinburnu, TOPKAPI – Zeytinburnu, CEVİZLİBAĞ – Zeytinburnu, MERTER – Zeytinburnu, Z.BURNU METRO – Bakırköy, İNCİRLİ-ÖMÜR – Bakırköy, BAHÇELİEVLER – Bahçelievler, ŞİRİNEVLER – Bakırköy, YENİBOSNA-KULELİ – Bakırköy, SEFAKÖY – Bakırköy, Y.OVA-FLORYA – Bakırköy, CENNET MAH. – Bakırköy, KÜÇÜKÇEKMECE – Küçükçekmece, İETT KAMPI – Avcılar, ŞÜKRÜBEY – Avcılar, İST.ÜNV.AVCILAR – KAMP Avcılar

Toplam metrobüs durak sayısı 33′tür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>