Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Avea Ailece Tarifesi Nasıl Yapılır - ocuu.net

Avea Ailece Tarifesi Nasıl Yapılır

Avea yeni nesil tarifelerini tanıtmaya devam ediyor bu tarifelerden en dikkat çekenlerinden birisi avea ailece tarifesi bu tarife ile aile üyeleri ortak bir kotası oluyor bu kotayı bütün aile üyeleri kullanıyor. Tarife de Her Yöne 3000 Dk + Grup İçi SINIRSIZ + Her Yöne SINIRSIZ SMS + Cepten İnternet 6 GB bulunmaktadır.

Bu tarife de en fazla ortak Kullanım 5 kişi ile sınırlandırılmıştır. Avea’nın kendi sitesinde belirttiğine göre

1- AİLE SAHİBİYSENİZ ve ZATEN AVEALIYSANIZ:
Faturayı ödeyecek aile sahibi olarak Ailece Tarifesine geçiş yaparsınız.
AILECE yazıp 5555’e SMS gönderebilir; bayi ya da müşteri hizmetlerinden tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
Tek seferlik 25TL’lik geçiş ücretini SMS ile geçiş sırasında onaylayarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
Tarifeye geçiş yaptıktan sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri kişi başı ek 5TL karşılığında ortak kullanıma dahil edebilir, Ailece Tarife’yi hep beraber kullanabilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen her kişi için 5 TL ücret faturayı ödeyecek tarife sahibi müşterinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansıtılacaktır.

2- AİLE SAHİBİYSENİZ VE YENİ GELİYORSANIZ:
Faturayı ödeyecek aile sahibi olarak Avealı değilseniz Ailece Tarife’sine gelirsiniz.
Tarifeye aktivasyon işleminiz gerçekleştikten sonra 4 kişiye kadar paylaşım yapmak istediğiniz kişileri kişi başı 5 TL karşılığında ortak kullanıma dahil edebilirsiniz. Paylaşıma dahil edilen her kişi için 5 TL ücret faturayı ödeyecek tarife sahibi müşterinin faturasına tarife ücretine ek olarak her ay yansıtılacaktır.

Aileniz de Avealıysa,
Paylaşıma dahil edeceğiniz aile üyeleri de Avealıysa ORTAK boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050’ye SMS gönderirsiniz.

Dahil etmek istediğiniz kişi ONAY ORTAK yazıp SMSi cevapladığında tarifesi Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlar.

Aileniz Yeni mi Gelecek?
Paylaşıma dahil edeceğiniz kişinin aktivasyonu bayi ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla Başlangıç Tarifesi olarak yapılır. Başlangıç tarifesinin detayları için tıklayınız.
ORTAK boşluk dahil etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını yazarak 2050’ye SMS gönderirsiniz.
Dahil etmek istediğiniz kişinin hattı aktifleştikten hemen sonra talebinize ONAY ORTAK yazarak cevap verdiğinde tarifesi Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlar.

3- PAYLAŞIMA DAHİL OLMAK İSTİYORSANIZ VE AVEALIYSANIZ:
Faturayı ödeyecek aile sahibinin sizi paylaşıma ekleyebilmesi için Ailece Tarife’de olması gerekir.
Faturayı ödeyecek aile sahibi ORTAK boşluk sizin numaranızı yazıp 2050’ye SMS gönderir.

Gelen SMS’i ONAY ORTAK yazıp cevapladığınızda tarifeniz Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan herhangi bir ücret ödemeden yararlanmaya başlarsınız.

4- PAYLAŞIMA DAHİL OLMAK İSTİYORSANIZ VE AVEALI DEĞİLSENİZ:
Paylaşıma dahil olmak istiyor ve Avealı değilseniz Başlangıç Tarifesi’ne gelirsiniz. Başlangıç tarifesinin detayları için tıklayınız.
Faturayı ödeyecek aile sahibinin sizi paylaşıma ekleyebilmesi için Ailece Tarife’de olması gerekir.
Faturayı ödeyecek aile sahibi ORTAK boşluk sizin numaranızı yazıp 2050’ye SMS gönderir.

Gelen SMS’i ONAY ORTAK yazıp cevapladığınızda tarifeniz Ortak Tarife olarak otomatik değiştirilerek ortak kullanımdan yararlanmaya başlarsınız.
Paylaşımı Nasıl İptal Edebilirsiniz?
Paylaşımı SMS ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edilebilirsiniz.

Paylaşıma dahil olan kişiyseniz:
IPTAL ORTAK yazıp 2050ye SMS göndermeniz gerekmektedir.
Paylaşımınız iptal edildiğinde tarifeniz Başlangıç Tarifesi olarak değiştirilir.

Aile sahibiyseniz:
IPTAL yazıp bir boşluk bırakarak iptal etmek istediğiniz kişinin numarasını 2050’ye göndermeniz gerekmektedir.

Kalan Kullanım sorgulama nasıl yapılır?

Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir. Paylaşıma dahil olan numaralar sorgulama yapamaz, sorgulama faturayı ödeyecek aile sahibi tarafından yapılabilir.
Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555’e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
Internet ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. %80 ve %100 kullanım hakkı bilgilendirme smsleri sadece faturayı ödeyecek aile sahibine gönderilir, paylaşıma dahil olan numaralara gönderilmez.
Tarifenizden kalan tüm haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>