Avea Emniyet Polis Tarifesi Nasıl Yapılır

Avea Emniyet Genel Müdürlüğü için yaptığı EGM Kamu Mini Tarifesi, EGM Kamu Midi Tarifesi, EGM Kamu Maksi Tarifesi, EGM Kamu Mega Tarifesi bulunmaktadır. Bu tarifleri sizler için açıklayacağım.

Avea egm mini tarifesi;

Ayda sadece 16,37 TL’ye grup içi 5400 DK, her yöne 250 DK, her yöne 250 SMS ve 250 MB cepten internet keyfi!

Avea egm midi tarifesi;

Ayda sadece 21,83 TL’ye grup içi 5400 DK, her yöne 250 DK, her yöne 1000 SMS ve 1 GB cepten internet keyfi!

Avea egm maksi tarifesi;

Ayda sadece 27,29 TL’ye grup içi 5400 DK, her yöne 500 DK, her yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet keyfi!

Avea egm mega tarifesi;

Ayda sadece 29,47 TL’ye grup içi 5400 DK, her yöne 1000 DK, her yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet keyfi!

Avea EGM Hattı olanlar sivil vatandaşlara en fazla 3 adet referans olabilirler. Kaç adet hakkınız kaldığınız öğrenmek için müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

  • Emniyet Genel Müdürlüğü tarifelerinden geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz ise Avea bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve yukarıda belirtilen kısa kodları kullanarak SMS aracılığıyla geçiş yapabilirler. Diğer faturalı Avea tarifelerinden geçiş yapabilmek için yine kurum kimliği ibrazı gerektiğinden Avea bayilerine başvurulmalıdır.
  • Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanları en fazla 3 kişiye referans olabilir, öncesinde başka bir kamu çalışanının referansı ile herhangi bir kamu tarifesinden yararlanmış müşteriler kurum çalışanı olsalar dahi referansla kayıt oldukları hatları üzerinden diğer müşterilere referans olamazlar. Referans detayları için Tıklayın.
  • Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifeleri’ne mensup müşteriler kendi adlarına 7 hat alabilirler
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama;

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp, kalan cepten internet hakkınızı ise INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dâhilindeki kullanım haklarının %80’i ve %100’ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve SMS kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>