Bağkur Emekli Aylığı Hesaplanması


Bağkur ile emekli olmak isteyenler içinde artık çeşitli kolaylıklar sağlandı. Bağkur emekli aylığı hesaplanması konusu ile alakalı olarak birçok farklı yöntem izleyebilmekteyiz.

Prim ödeme dönemleriniz ile alacağınız maaş doğru orantılı olacaktır. Bağkur, aynı zamanda iş yeriniz olduğu süreç içerisinde gelirinizi de inceleyerek maaşları belirler.

Bu hesaplamayı üç ayrı şekilde yapabiliyoruz. İlk olarak 1999 yılının aralık ayı geldiğinde 7.basamakta iseniz 2003 ile 1999 yılları arasındaki geliriniz çarpımı, alacağınız maaşın alt limitini oluşturur. Daha sonra 1999 prim ödeme gününüz, esas prim ödeme gününüze bölünür ve taban fiyatlar oluşturulmuş olur. Bağkur emekli aylığı hesaplaması konusunda birçok farklı hususu göz önünde bulunduruyor diyebiliriz.

Prim ödeme gününüz, 1999 yılı öncesi hareketlilik ve elde ettiğiniz gelir ile doğru orantılı olarak emekli olduğunuzda alacağınız maaş belirlenir. Bunu yaparken tüm hesaplamalar en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirilir ve tarafınıza alabileceğiniz en uygun ücret tebliğ edilir. Böylelikle bağkur emeklisi olmuş olursunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
bodrum escort instagram takipçi hilesi instagram beğeni hilesi