Bebeğin Kalp Atışları Ne Zaman Duyulur Nasıl Bir Duygu

Anne adayı olmak gerçekten zor mide bulantısı ilk zamanlarda sizi esir alıyorsa da çocuğum için diyorum mücadeleye devam ediyorum. Artık gebeliğin 7 haftasına geldim ve Bebeğimi kalp atışları ni duyacağız.

Eşimle beraber sabah uyandım akşamdan beri gözüme uyku giriyordu. Çünkü sabah bebeğimin kalp atışları ni duyacaktım. İçimde Bir canlı daha vardı benimle beraber yaşayan mutluluk tarifim anlatılmaz yaşanır seviyedeydi. Nihayet akşam uyuyabildim ve sabah oldu. İçim içime sığmiyor du cünkü bebeğimin kalp atışları ni duyacaktım.

Doktorumun yanına geldim. Ilk başta ultrason ile karnımdan baktı.  Gebeliğimin arkaya doğru olduğunu ve bebeğimin kendini göstermediğini söyledi. Alt kısımdan bakacagini söyledi.  Sonra yanıma geldi. Ultrason ile bakarak kalp atışları ni bana dinletmeye başladı.  O anne annelik duygumla ağlamaya başladım.  Çocuğumun kalp atışlarınin 148 olduğunu söyledi. Ve kalbinin nasıl attığını gösterdi.  Allah 1 cm bebeğe bile nasıl kalp koymuş şükürler olsun allahima verdiği herseye mutluluğumu anlatamıyorum umarım sizde Bebeğinizin kalp atışlarıni duyarsınız.

Doktordan öğrendiğim kadarıyla 6 7 haftalık ken çocuğunuzun kalp atışları ni duyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>