Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Yap - ocuu.net

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Yap

Kanald nin en güzel yarışma programı olan ben bilmem eşim bilir İlker Ayrık’ ın sunuculuğu ile en fazla izlenen yarışma programı olarak ekran karşısında olmaya devam ediyor. Komedyen ve Tiyatrocu İlker Ayrık yarışmacılarına araba dağıtmaya devam ediyor. Her programında yarışmacıları eğlendirip izleyicileride eğlendirmesi bilen İlker Ayrık bu hafta 226. arabayı verdi.

Diğer yarışmalara göre verdiği arabanın ÖTV ve KDV sini de ödeyen yarışma programı benim için en büyük işi yapıyor. Çünkü Türkiye’ de ÖTV ve KDV arabanın alış parasını geçebiliyor.

En çok kendisinden sevdiğim yarışmacıların tanışma hikayelerini sorması ve onlarla yaşıyormuş gibi bir hava vermesi, ayrıca final bölümünde bir topa bir araba demesi beni heyecanlandırıyor.

Her bölümü ayrı bir heyecan ayrı bir güzellik barındırıyor. Hiçbir yarışmacıya ayrımcılık yapmayan herkese ben sizi tutuyorum diyen İlker Ayrık’ a teşekkür ediyorum.

Programa bende yarışmacı olarak eşimle katılmak isterim diyen herkesi bekleyen Ben Bilmem Eşim Bilir Programı için aşağıda bulunan linke tıklayarak Başvuru yapabilirsiniz.

BEN BİLMEM EŞİM BİLİR YARIŞMA PROGRAMI BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>