Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Bir Cep Telefonu Numarasının Kime Ait Olduğunu Nasıl Öğrenirim Bulurum - ocuu.net

Bir Cep Telefonu Numarasının Kime Ait Olduğunu Nasıl Öğrenirim Bulurum

Birçok kişininde benim de birçok kez kullandığım yöntemlerle size bir cep telefonu numarasının kime ait olduğunu bulma yöntemlerini söyleyeceğim. Umarım işinize yarar.

Ilk önce cep telefonunu Bilinmeyen numaralar Servisi’ne sormak olacaktır. Burada bilinmeyen numaralar servisi olarak 11880 kullanabilirsiniz. Eğer cep telefonu numarası telefonunu rehberden silmemiş ise kesin bulursunuz.

Ikinci olarak akıllı telefon kullanıyor iseniz CIA programından kişinin ismini bulabilirsiniz. Burada yapmanız gereken aradığınız kişinin telefon numarasını telefonunuzdan bir kere arama tuşuna basmak olacaktır. CIA programı aradığınız kişinin ismini size verecektir. Bu CIA programı nasıl buluyor bilmiyorum ama sorduğum yüzde seksen kişiyi buldu isim olarak.

Şuanda bulduğum başka bir yöntem yok ama bulursam sizi bilgilendireceğim.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>