Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Bluestacks App Player Download is in Progress Hatası – Kesin Çözüm - ocuu.net

Bluestacks App Player Download is in Progress Hatası – Kesin Çözüm

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda oldukça popüler olan Bluestacks Android işletim sistemi uygulaması, ara sıra çeşitli hatalar vermekte. Bu hataların başında da “Bluestacks App Player Download is in Progress” geliyor. Bu hata kurulum ilk kez yapıldığında gelmektedir. Bu uygulamayı genelde Clash of Clans oynayanlar indirmektedir. Bunun dışında da kullanıcıları vardır hiç şüphesiz ama ben genelde bu oyunu oynayanlara rastlıyorum 🙂 Her neyse lafı uzatmadan sorunun çözümüne odaklanalım.

Şimdi bu hatanın nasıl düzeltileceğine geçelim.

Kurulum yaptığımızda aşağıdaki hata ekrana gelecektir.. Bu hata penceresini kapatmayın, fareyle ekranın bir köşesinde tutun ve Başlat > Çalıştır diyerek burada çıkan alana regedit yazın.

bluestacks hata

Regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE bölümüne girerek Bluestacks yazan kaydı silin. Üzerine sağ tıklayıp “sil” diyoruz.

Silme işlemini yaptıktan sonra, yukarıdaki hata penceresini kapatın ve karşınıza çıkan “bu programı yeniden yükle” seçeneğini seçin. Ya da Bluestacks kurulum dosyanızı tekrar çalıştırın ve kurulumun sorunsuz bir şekilde tamamlanması için bekleyin.

Sorun yaşayanlar yorum bölümünden yazabilir.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>