Bluestacks İle Bilgisayarınıza Android Uygulamaları Yükleyebilirsiniz

Bilgisayarınızı android cihazınız gibi kullanmak ister misiniz? Telefonunuzun başına birşey mi geldi? Bozuldu mu? Ya da herhangi bir sebepten uygulamalarınıza giremiyor musunuz? O zaman bilgisayarınıza bu uygulamayı yüklemeniz bilgisayarınızın içerisine android cihazı kaçmış gibi bir hava verecektir.

Oyun instagram, twitter vs. android cihazınızda yüklü olan ya da yüklemek istediğiniz pek çok uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Biz bu uygulamayı nereden bulduk? Açıkçası telefonumuza bir şey olduğundan ya da android sistemini bilgisayarımıza yüklemek istediğimizden falan değil. Bilgisayarımızdan instgrama girebiliyorduk; fakat video ya da resim yüklenmiyordu.

Biz de çözüm ararken tesadüfen Bluestacks programını gördük. İnternette programın nasıl kurulduğu ve kurulduktan sonra uygulamaları nasıl yükleyeceğinizle ilgili videolar var. Burada bu konuya girerek laf kalabalığı yapmak istemiyoruz. Oyunlarınızı küçük bir ekrandan oynamak istemiyorsanız ya da donup duruyorsa bilgisayarınızda bu programın olması müthiş bir şey.

Kurulumu oldukça basit bu program bilgisayarınızda yer kaplamıyor. Telefonda yapabildiğiniz her şeyi bu programdan rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>