Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Bu Kış Devam Edecek Olan Diziler - ocuu.net

Bu Kış Devam Edecek Olan Diziler

2015-kis-dizileri-devam-edenler

Bildiğiniz gibi her yıl yaz başlangıcında diziler sezon finali verir ve yerini geçici dizilere bırakır. Kalıcı olan diziler yaz boyunca gösterimden kalkarken bu süre zarfında bazı dizilerin bitiş kararı verilir. 2015’te devam edecek diziler listesini sizler için derledik. Aynı zamanda Eylül itibariyle başlayacak olan dizi festivaline ismini yeni yazdıracak olan dizilerde bu listede yerini aldı. Mutlaka içinde sizin de merakla ve heyecanla takip ettiğiniz yapımlar bulunuyordur.

Kanal D için Eylül itibariyle ekranlarda olacak diziler Umut Rüzgarları, Seni Kimler Aldı, Kısmet, Bir Deniz Hikayesi, Düş Tarlası, Güneşin Kızları, Yazın Öyküsü, Kalbim Ege’de Kaldı. Bu dizilere rakip olarak ATV cephesinde ise Aşk Zamanı, Leyla İle Alper, Mayıs Kraliçesi, Evli ve Öfkeli, Eşkıyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kırgın Çiçekler ve Günebakan ekranlarda olacak.

Son dönemlerde gençlik dizileriyle dikkatleri üzerine çeken Fox TV ise Sen Benimsin, İnadına Aşk, Zengin Kız Fakir Oğlan, Şehrin Melekleri, Ya Her Şeyim Ya Hiçim, Adı Mutluluk ile kozlarını paylaşacak. Show TV için Eylül itibariyle yayın akışında Ne Münasebet, Şervan ile Özgecan ve İlişki Durumum Karışık yer alıyor. Bu yıl için Star TV tarafından gösterilen yaz dizilerinin ağırlığı es geçilemez. Başta Kiralık Aşk ve Çilek Kokusu olmak üzere Tatlı Küçük Yalancılar, Hatırla Gönül, Cesaret, Göç Zamanı ve Kara Sevda ekranlarda olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>