Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Bu Tarz Benim Yarışmacılarının Sosyal Medya Hesapları İnstagram Twitter Facebook Hesapları - ocuu.net

Bu Tarz Benim Yarışmacılarının Sosyal Medya Hesapları İnstagram Twitter Facebook Hesapları

13 yarışmacı ile başlayan butarzbenim benim showtv ekranlarında izleyicileri ile buluştu. Belki programın bu kadar tutulacağı konusunda kimse bir tahmin yürütemiyordu. Ama Türkiye’nin gündemine oturan bu tarz benim izleyicileri ekran karşısına bağladı. İvana SERT, Kemal DOĞLU, Nur ELA Jurilikleri ile bu tarz benim başladı.

Bu tarz benim birçok konuda tartışma ortamına açık oldu. Programda ağlamalar, tartışmalar, kızgınlıklar, küskünler ve daha neler neler. En çok tartışılan konulardan birisi de sosyal medya üzerinden gelen yorumlar işte bu yorumları takip etmeniz için sizlerle paylaşmak istiyorum.

Tuğçe Ergişi Kimdir?

Bu tarz benimin güzel yarışmacılarından Tuğçe Ergişi sizlere tanıtıp sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşmak istiyorum. 25 yaşında tiyatro mezunu olan Tuğçe Ergişi en çok pembe rengini seven, giyinmeyi seven bir kişi olduğu belirtiliyor.

Tuğçe Erkişi Sosyal Medya Twitter  Instagram Facebook Hesapları:
Twitter hesabı:https://twitter.com/TugceErgisii
Instagram hesabı:
Facebook hesabı:

 

Özlem ÖZDEN Kimdir?

Özlem özden 33 yaşında kamu yönetimi bölümünde yüksek lisans yapmış birisi, yarışmanın en çok tartışılan yarışmacılarından birisi herkes ona karşı ama o hala direnmeye devam ediyor. Benim beğendiğim yarışmacılarımdan birisi. Kendisine güveni ile beni çok etkileyen herkes üstüne gelsede kendini savunabilen birisi.

Özden ÖZDEN Sosyal Medya Twitter  Instagram Facebook Hesapları:

Twitter hesabı:
Instagram hesabı:
Facebook hesabı:

 

Nur BOZAR Kimdir?

Nur BOZAR 25 yaşında üniversite öğrencisi, yarışmanın en çok tartışılanı denilebilir, diğer yarışmacıların hepsi üstüne gelsede kendine güveni ile hepsini bertaraf eden birisi, güzelliği ile juriyi ve izleyicileri etkileyen birisi, sosyal medyanın en fazla sahip çıktığı birisidir.

Nur BOZAR Sosyal Medya Twitter  Instagram Facebook Hesapları:

Twitter hesabı:
Instagram hesabı:
Facebook hesabı:

Melek BALKAN Kimdir?

Melek BALKAN 24 yaşında profesyonel voleybolcu,fiziği ile izleyicileri etkileyen tarzı ile de ön plana çıkmaya devam ediyor. İzmir de yaşayan Melek; bu yarışma için istanbula gelmiş. Kendi kıyafetlerini dikiyor.

Melek BALKAN  Sosyal Medya Twitter  Instagram Facebook Hesapları:

Twitter hesabı:
Instagram hesabı:
Facebook hesabı:

Gizem GÜLER Kimdir?

25yaşında polis akademisi mezunu olan gizem güler modellikle uğraşıyor. Kendi tarzını ve güzelliğini ortaya koyan yarışmacı izleyiciler tarafından en çok sevilen yarışmacılardan.

Gizem GÜLER Sosyal Medya Twitter  Instagram Facebook Hesapları:

Twitter hesabı:
Instagram hesabı:
Facebook hesabı:

Ayşenur BALCI Kimdir?

19 yaşında güzeller güzeli olan yarışmacı, programda en güzellerden birisi, diğer yarışmacılardan farklı bir tarza sahip olan Ayşenur BALCI kişilik olarakta iyi birine benziyor.

Ayşenur BALCI Sosyal Medya Twitter  Instagram Facebook Hesapları:

Twitter hesabı:
Instagram hesabı:
Facebook hesabı:

Ayşegül Melisa DOĞAN Kimdir?

22 yaşında olan yarışmacı istanbul da küçük bir butiği bulunmaktadır. Yarışmada en çok tartışan yarışmacılardan birisi, ileride iyi bir moda eleştirmeni olacağını düşündüğüm birisi, ama nur ile tartışmaları baya bir kendisini uğraştıracağa benziyor.

Ayşegül Melisa DOĞAN Sosyal Medya Twitter  Instagram Facebook Hesapları:

Twitter hesabı:
Instagram hesabı:
Facebook hesabı:

Aydan Nurdan ŞENCAN Kimdir?

Aydan Nurdan ŞENCAN kardeşler güzellikleri ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Yarışmanın en tarz giyinen iki yarışmacısı olan ikizler aydan nurdan şencan benim favorim olarak gözüküyor.

Aydan Nurdan ŞENCAN Sosyal Medya Twitter  Instagram Facebook Hesapları:

Twitter hesabı:
Instagram hesabı:
Facebook hesabı:

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>