Cep telefonları için Kuran-Kerim Okuma Programları Uygulamaları

Cep telefonları her geçen gün hayatımıza daha fazla girmeye de devam ediyor. Özellikle trafikte çok vakit geçirenler için çok güzel uygulamalar bulunmaktadır. Eğer ben telefonda oyun oynamaktan hoşlanmıyorum. Hemde dini görevlerimi yerine getirmek istiyorum diyorsanız. Sizin için iyi bir Uygulamaları araştırdım. 

Telefonu iyi yönde kullanmak isteyenler için kuran-ı kerimi boş zamanlarında okumak isteyenler için Uygulamaları sizler için buldum. 

Bir çok kuran-ı kerim Uygulaması bulunmasına rağmen istediklerinizi çok azı yapabiliyor. Bence bir okuma Programı’nda hem Yazıyı büyütebilmeliyim küçültebilmeliyim kuran okuyanı takip edebilmeliyim. Bu Şartlara haiz olan bir program bulunmaktadır.

Maviay yazılımın sunmuş olduğu ezan vakti uygulamasında bunların hepsini yapabiliyorsunuz. Bu programı sizler için biraz yakından tanıtmak istedim. 

Ezan Programı’nda ilk önce ezan vakitlerini takip edebiliyorsunuz. 

Kuranı kerim okuyabiliyorsunuz. 8 ayrı hafızdan kuranı dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca kuran-ı kerimi hızlı okumak isteyenler için Okumayı yavaşlatabiliyorsunuz. Ayrıca kuran-ı kerim Sayfalarını büyültüp küçültebiliyorsunuz. Kuran-ı kerim Türkçe okunuşunu ve meâlini direkt alt kısımda bulabiliyorsunuz. 

Programda Kıble bulma, dini konular, dini kitaplar yakın Camii’leri bulabiliyorsunuz. Zikirmatik, dua Kardeşliği ve sayamadığımız bir çok özelliği bulaniliyorsınuz.

Bu program bütün dini konularda ihtiuaçlarınızı karşılayabilecek durumdadır. 

Mavisi yazılıma teşekkür ediyoruz. 

Android telefonlara indirmek için tıklayınız

iPhone telefonlara indirmek için TIKLAYINIZ.

Sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>