Cep Telefonundan Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır Programları

Cep telefonundan görüntülü konuşma nasıl yapılır bunu sizlere anlatacağım. Bu konuda birçok servis bulunmasına rağmen en çok kullanılanları sizler için anlatacağım.

Eskiden insanlara an ve an görüntülü konuşma yapılacağından bahsedilse galiba dalga mı geçiyorsunuz diye gözlerinizin içine bakardı. Ilk çıkan messenger programları ile bilgisayarlardan görüntülü olarak görüşmeler başladı. Bu görüşmeler kalite açısından düşük olsa da görüntülü konuşma yapılabiliyordu.

Akıllı telefonlar çıktıktan sonra bir kaç program çıktı bu programlardan kesintisiz olarak görüntülü konuşma yapabiliyorsunuz hatta programların birçok özelliklerini de kullanabiliyorsunuz.

Görüntülü konuşma programı TANGO ile rahatlıkla konuşma yapabilirsiniz aşağıda bulunan linkten telefonunuza indirip görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

TANGO INDIRMEK IÇIN TIKLAYINIZ (iphone app Store)

TANGO INDIRMEK IÇIN TIKLAYINIZ(Android)

Ikinci programımız skype; skype adlı programı telefonunuza indirerek hem konuşma hem yazışma yapabilirsiniz birçok özelliğini den kullanabilirsiniz.

SKYPE INDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ (iphone)

SKYPE INDIRMEK IÇIN TIKLAYINIZ (Android)

Ayrıca iphone nin kendine ait programı olan FaceTime ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz eskiden sadece wireless üzerinden görüşme yapabilen prrogramda artık iphonelerle görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>