Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Cep Telefonundan İngilizce Yabancı Dil Öğrenme Programları Uygulamaları - ocuu.net

Cep Telefonundan İngilizce Yabancı Dil Öğrenme Programları Uygulamaları

İngilizce veya yabancı dilleri Öğrenmek artık çok kolay olmaya başladı. Ileri düzeyde olmasa da Çat pat konuşabileceğiniz kadar İngilizce yabancı dil Öğrenmek artık çok kolay. Artık AKILLI telefonların çıkmasından sonra telefonlar için de yabancı dil geliştirme programları da yaygınlaşmaya başladı.

Bu Programların en büyük faydası her yerde yabancı dilinizi geliştirebilmek için size katkı sağlıyor olması. Ayrıca bir çok program artık sıkıcı öğretme yöntemlerini bırakıp eğlenceli olarak yabancı dilleri öğretmeyi amaçlamışlar. Artık evde,işte, Otobüste her yerde yabancı dil öğrenebileceksiniz.

Bu dil uygulamalarında artık gramer ile uğraşmak yerine diyaloglar sayesinde Konuşmayı ve anlamayı daha rahat öğrenebileceksiniz.

Size bir kaç programdan bahsetmek istiyorum. 

1. Program ismi:DUOLİNGO

Duolingo ile İngilizce öğrenin. Eğlenceli ve tamamen ücretsiz.

• Google Play 2013 “En İyilerin En İyisi”.

• “Dil öğrenmek için yapılmış uygulamalar arasında Duolingo’dan iyisi yok.”—PC Magazine. Dil Öğrenimi dalında Editörün Seçimi ödülü.

• “Açık ara en iyi ücretsiz dil öğrenme uygulaması.” The Wall Street Journal.

Duolingo İnsanların dil öğrenme biçimini değiştiriyor.

• Gerçekten bedava. Ücret yok, reklam yok, hile yok. Fiyat etiketi olmayan, üniversite kalitesinde eğitim.

• Eğlenceli. Yanlış cevaplarla can kaybedin, küçük dersler yaparak ileri seviyelere geçin, ışıltılı ödüllerle kaydettiğiniz aşamayı izleyin.

• Ve sürekli gelişmekte. Düzenli olarak laboratuvar önlüklerimizi giyip, sizlerin nasıl öğrendiğini bilimsel olarak analiz ediyoruz. Öğreniminiz zaman geçtikçe sürekli artar.

Eğer hızlı, eğlenceli ve ücretsiz bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyorsanız, sizin için Duolingo’dan daha iyi bir seçenek yok.


Apple INDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ANDROID INDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


2. Bravolol uygulaması;


“İngilizce Öğren” uygulamasında, sık kullanılan 800’den fazla temel. İngilizce ifade ve sözcük yer alır. Bu uygulamayı kullanarak İngilizce konuşan papağanımızdan eğitim alabilirsiniz. Bu papağan istediğiniz yerde ve zamanda, konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirmeniz için sizinle birlikte çalışır. İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

Özellikler

• Sık kullanılan İngilizce ifadeler ve sözcükler 
• Otantik Telaffuz  
• Telaffuzunuzu kaydedin ve karşılaştırın  
• En sevdiğiniz ifadeleri saklayın ve yönetin 
• Yazı tipi boyutu ayarlama 
• Anahtar sözcüğe göre ifade ve sözcük arayın  
• İnternet Gerekmez


INDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

3.Busuu İngilizce programı;

İngilizceyi busuu ile eğlenceli ve kolay biçimde öğrenin. 50 milyonun üzerinde ana dil konuşurundan oluşan topluluk ile pratik yapın. Hedeflerinizi belirleyerek ve gelişiminizi takip ederek motive kalın!

iPhone için TIKLAYINIZ.

Android için TIKLAYINIZ. 


2. Çocuklar için İngilizce öğrenme programı;


Bu programımızda 6-12 yaş arası çocuklarımıza İngilizceyi görsel ve sesli derslerle öğretiyoruz. Programda onlarca hayvan, sınıf nesneleri, renkler, sayılar, saatler, böcekler, meyve ve sebzeler hem görsel hem de sesli olarak tanıtılmaktadır.
Bu konuları takviye amaçlı testler (quiz) ve adam asmaca oyunları ile ingilizce öğrenmeyi zevkli, eğlenceli hale getirmeye çalıştık.
Hayvanlar bölümünde her hayvanın ayrıca sesini kattık ki çocuklarımızın zihninde iyice yerleşsin.
İngilice öğretmeni arkadaşların öğrencilerine tavsiye edebileceği güzel ve eğlenceli bir İngilice Öğreniyorum programı.


INDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>