Çetin Polise Teslim Olacak MI

Bu hafta Kara Ekmek çok heyecanlıydı. Çetinin konuşmalarını duyan taylan artık bütün sırları öğrendi. Taylan artık Çetinin teslim olması gerektiğini söyledi. Bu hafta heyecanlarından bir tanesi de artık dedenin ölmesiydi. Bakalım neler olacak.

Çetin Polise teslim olmadan önce Taylana gelen telefonda babasının öldüğünü söylemesi üzerine çetin geri döner gibi oldu.

Çetin evlecekleri günde büyük sırlarının öğrenilmesinden sonra çetinin polise teslim olup olmayacağı merak konusu.

GELECEK HAFTANIN ÖZETİ İSE ŞU ŞEKİLDEDİR.

Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı?

Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır.
Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye’yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.
Şimdi Asiye bütün hırslarının ve arzularının da ötesinde bir yaşamın eşiğindedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>