Citroen C4 Cactus Özellikleri-Fiyatı-Kullanıcı Yorumları-Test Sürüşü

Bu aralar en beğendiğim arabalardan birisi olan citroen c4 cactus‘ u bu yazımda sizler için inceleyeceğim. Özellikle tasarımı ile araba markalarında ayrı bir konsept sağlayan citroen c4 cactus özellikleri ile de gayet iyi gözüküyor. En çok dikkatimi çeken arabanın yanlarında bulunan deri tasarımlandı. Bu yanlarına ve tamponlarına takılmış olan Airbumps sadece arabanın tarzını ve kişiliğini vurgulamakla kalmayan, aynı zamanda çizilmez deri ve darbeyi emecek hava kapsülleri ile koruma da sağlayan tasarım bileşeni olarak nitelendirilmiş.

Arabanın dışından içerisine gelirsek deri koltuklar ve ince ön panel kullanıcıların rahatlaması için gayet güzel tasarlanmış. Özellikle koltukların kanepe desenleri şeklinde yapmalarına bittim. Yeni nesil üretilen otomatik tuşlu vites ile kullanıcıya bir çok yer açılmış. Kapıların iç ve dış tasarımları ise gerçekten bir harika.

Tavan ise cam olarak yapılmış en önemli özelliği ise içeri ışığı yansıtırken ısıyı almaması ayrı bir özelliği.Yeni Hybrid Air aktarma organları PureTech ailesinden bir benzinli motor ile sıkıştırılmış hava ve hidroliği birleştirerek yine bu yaklaşımın bir parçası olmaktadır.

Citroen C4 Cactus fiyatları ise şu şekilde;

Citroen C4 Cactus 1.2 e-VTi 82hp Feel ETG5 S&S:58.600 TL

Citroen C4 Cactus 1.2 e-VTi 82hp Shine ETG5 S&S:63.100 TL

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi 92hp Feel ETG6 S&S: 66.900 TL

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi 92hp Shine ETG6 S&S: 71.400 TL

citroen Cactus

citroen cactus 1

 

CİTROEN C4 CACTUS TEST SÜRÜŞÜ;

 

CİTROEN C4 CACTUS ÇARPIŞMA VİDEOSU;

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>