Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Emre Belezoğlu’na Saldırıyı Kimler Yaptı - ocuu.net

Emre Belezoğlu’na Saldırıyı Kimler Yaptı

Emre Belezoğlu Mudanya da bir açılışa feribotla giderken, aynı feribotta olan Akhisar Beşiktaş maçını izlemeye giden Beşiktaş Taraftarları Tarafından saldırıya uğradı. Emre Belezoğlu’nun Arabasına Saldırganlar Tarafından zarar verildi. 

Emre Belezoğlu ile aynı araçta olan Orhan Ak ruhsatlı silahını çıkararak havaya ateş açtığı bildirildi. Orhan ak yaptığı açıklamada: “Gözleri dönmüştü. Eğer feribottaki diğer kişiler araya girmese bizi denize atacaklardı.” Dediği söylendi.

Şuanda Emre Belezoğlundan ve Fenerbahçedrn resmi bir açıklama bekleniyor. 

Fenerbahçe resmi internet sitesinde yaptığı açıklama şu şekilde:

Fenerbahçemize yönelik hain ve kahpe saldırılara bugün bir yenisi daha eklenmiştir.

Rize dönüşü silahlı toplu katliam girişiminden ve Ankara’da Fenerbahçe Şubesi’ne yapılan palalı taşlı saldırıdan sonra bugün de futbol takımımızın kaptanı Emre Belözoğlu fiziki saldırıya uğramıştır.

Özel bir işi için Bursa’ya gitmek üzere Eskihisar’dan feribota binmeye hazırlanan kaptanımızın aracının etrafı üzerinde Beşiktaş forması ve ürünleri olan futbol teröristleri tarafından sarılmış, önce küfürlü sonra da fiziki saldırı gerçekleşmiştir.

Kaptanımız Emre Belözoğlu şans eseri olayda ciddi bir yaralanma yaşamamış, konu adli mercilere intikal etmiş ve gerekli hukuki işlemler başlatılmıştır.

Kamuoyu bilmelidir ki bu sezon Fenerbahçemize yönelik hain ve kahpece saldırılar zincirinin bu son halkası artık Fenerbahçe Spor Kulübü’nün sabrının sınırlarını aşmıştır.

Fenerbahçemize yönelik saldırılarda faillerin bulunup adalet önüne çıkartılamayışı yeni saldırılara zemin hazırlamakta ve yeni olaylar için suçlulara cesaret vermektedir.

Kaptanımıza yönelik saldırıda failler kadar bu olaya azmettirenlerin de cezalandırılması gerekmektedir.  Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi sonrası kaptanımızı “20 numara” çığırtkanlıklarıyla hedef gösterenler ve ekranlardan kin kusanlar gelinen noktada eserleriyle gurur duyabilirler.

Fenerbahçe, Türk Sporunun ve Türk Futbolunun asırlık bir çınarı, ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Bilinmelidir ki kulübümüze, şubelerimize ve sporcularımıza yapılan her saldırı Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yapılmış demektir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu sezon kulübümüze yapılan tüm bu saldırıları bir kez daha şiddetle kınıyor, faillerin derhal bulunmasını ve azmettiricileriyle birlikte ivedilikle adalet önüne çıkartılmasını bekliyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Bundan önce Fenerbahçe Otobüsüne silahlı saldırıya uğramıştı.  Ve lig bir hafta ertelenmişti bakalım daha neler olacak. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>