Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
En Çok Kazandıran Stant İşleri - ocuu.net

En Çok Kazandıran Stant İşleri

 

en-cok-para-kazandiran-stant-isleri

Bildiğiniz gibi son zamanların en gözde işlerinden birisi stant açmak. Oldukça fazla çeşide sahip birbirinden güzel tezgahlar para basmanızı sağlıyor. Üstelik dükkan kirası, stopaj ve çoğu vergi durumundan da muaf konumdasınız. Sabit bir yerden ziyade birçok potansiyel noktaya ulaşabiliyorsunuz. Müşteri kitleniz sürekli değişken olabiliyor.

Genel anlamda ticaretin en verimli hali olarak tanımlanan seyyar kapsamına giriyor. Ortalama kâr marjı ürünler değişse de %200 civarından başlayabiliyor. Bunu %800’e çeken ürünlere rastlamanız ise içten bile değil. Peki stant açmak için ne yapmak gerekiyor? Belediyeye başvurarak size talep ettiğiniz noktada işgaliye harcı karşılığında yerinizi alıyorsunuz. Ardından satışa başlayabilirsiniz. Yani sanıldığı gibi memurlarla köşe kapmaca oynayacağınız kaçak bir iş değil.

En çok kazandıran stant ürünleri ise şu şekilde;

  • Mısır
  • Çubukta patates
  • Soft dondurma
  • Meyve karışımı
  • Çiğ köfte
  • Kestane (kış aylarında)
  • Soğuk karışımlar (yaz aylarında)
  • Kahve çeşitleri (kumda kahve, közde kahve)

Birçok AVM önünde bu tarz stant görmek mümkün. Bir stant ne kadar kazandırır derseniz tamamıyla satışınıza bağlı. Örneğin klasik bir mısır hesabı yaparsanız maliyetiniz 100 TL iken 1.000 TL kazanmanız mümkün oluyor. Bunu aya vurduğunuzda ve her gün bu satışı yakaladığınızda gideriniz minimumken maksimum gelir sağlamış oluyorsunuz. Çok kazandıran stant denildiğinde sizin aklınıza gelen orijinal bir fikirde muhtemelen aynı oranda kazandıracaktır. Çünkü olan bir stant projesini yapmak ölü yatırım olabilir. Ancak olmayan ve fark ettiğiniz bir stant açarsanız kat ve kat kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>