Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
En İyi Caps Yapma Programları Nasıl Yapılır - ocuu.net

En İyi Caps Yapma Programları Nasıl Yapılır

Caps fotoğraf altına kırmızı çizgi içerisine Yazılan yazılara deniyor. Bu aralar çok ünlü olmasından dolayı sizlerle bu konuyu paylaşma Gereği duydum. Gerçekten biz bile kendi arkadaşlarımız arasında bu programları kullanarak caps yapmaya başladık. Caps la çok komik şeyler piyasaya çıkarabiliyorsunuz.

Caps üzerine kurulmuş takip edebileceğiniz Facebook ve instagramda özel sayfalara bakabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinde de birçok internet sitesi bu konuda birçok paylaşımda bulunmaktadır.

Peki caps yapmak istiyorsunuz ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız size bu konumda hem caps programlarından bahsedeceğim hemde nasıl yapılır onlar konusunda bilgi vereceğim. Umarım işinize yarar birşeyler çıkarabiliriz.

Internet, google play, app Store de birçok caps yapma programı bulunmaktadır. Bunların çoğunu indirip denemiş biri olarak en iyi caps programlarını sizlerle paylaşacağım. Birçok program işe yaramamakta yada uygulama esnasında kapanmaktadır. Bunun birçok nedeni bulunmaktadır.

En iyi caps yapma programları:

Ilk önce iOS için yani apple telefonlar için app Store de indirdiklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

CAPSTGRAM

INDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Program çok kullanışlı olmasa da idare edecek bir program çok bloglu olarak caps yaparmasanız da tek fotoğraf halinde caps yapabilirsiniz. İşte yaptığım bir caps;

IMG_3064.PNG

Nasıl yapılır diyorsanız. Programı indiriyoruz. Programı açtıktan sonra albümden al diyoruz.

IMG_3065.PNG

Sonra seçtiğimiz resmin alt Bölümü’ne tıklayıp istediğimiz yazıyı yazıyoruz. Sonra ise Üstte kare disk şeklinde olan şeye tıklayıp telefonumuza kaydediyoruz.

Ikinci program CAPS LOGG

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

iphone için en iyi program denilebilir. Ikili üçlü blog halinde caps yapabilmemize imkan Tanıyan program sizin için biçilmiş kaftan denilebilir. Çalışması ise şu şekilde.

İlk başta kaç blog halinde caps ı yapacağımızı seçiyoruz.

IMG_3068.PNG

Sonra ise fotoğrafı seçip yazısını yazıyoruz.

IMG_3067.PNG

Android telefonlar için caps yapma programları:

İlk programı CAPS YAP

INDIRMEK IÇIN TIKLAYINIZ.

Android Telefonlarının en iyi programı denilebilir. İkili üçlü bloglar halinde caps yapabilirsiniz.

IMG_3070.PNG

Bilgisayar için caps yapma programı;

CAPS LOCK PROGRAMI

INDIRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Caps Lock, karışık ve kullanımı zor olan fotoğraf düzenleme programları ile uğraşmadan kolayca caps hazırlamak isteyenler için güzel en iyi program denilebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>