Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
En İyi Cep Telefonu Navigasyon GPS Programları - ocuu.net

En İyi Cep Telefonu Navigasyon GPS Programları

Artık akıllı telefonları kullanmayan yoktur. Akıllı telefon kullanıpta ayrıca navigasyon cihazı alan çok az kişi vardır. Navigasyon ihtiyacımızı akıllı telefonlar rahatlıkla karşılayabilmektedir. Fakat piyasa da bir çok navigasyon programı bulunmasına rağmen bir çoğu etkili sonuç vermemektedir.

Navigasyon kelime anlamı ile bakıldığında bir noktadan başka bir noktaya gitmek için en elverişli yolu tayin etme ve planlanan rota üzerinde yolculuğu gerçekleştirme olarak tanımlanmaktadır. Yani navigasyonda hem gideceğimiz veya aradığımız yeri bulabilir hemde gideceğimiz yerin tarifini alabiliriz.

Peki piyasa da bulunan en iyi navigasyon programları hangileri?

İlk akla gelen navigasyon programı YANDEX NAVİGASYON bence dünyanın en gelişmiş ve güncel navigasyon programı ayrıca son yaptığı Güncellemede kullanıcılara büyük avantaj sağladı artık Kullanıcılar programı İnternet’e bağlanmadan da yandex haritaları indirip kullanabiliyorlar. Aşağıda bulunan linklerden yandex navigasyon Programını indirebilirsiniz.

IMG_3075.PNG

YANDEX NAVIGASYON IPHONE IÇIN TIKLAYINIZ

YANDEX NAVIGASYON ANDROID TELEFONLAR IÇIN TIKLAYINIZ

Ikinci olarak google maps programı ile aradığınız yerleri googlenin geliştirdiği haritadan bulabilirsiniz. Eskiden GPS özelliği bulunmayan google maps ta artık yeni özelliği ile navigasyon olarakta kullanabiliyorsunuz. Google maps pek güncel olduğu söylenemez bazen bazı araştırdığınız adresleri bulamıyor ona göre. Bu programı kullanmak çok basit google de aradığınız yeri Yazın yanında maps ile göster vardır yeri göstere tıklayıp adrese git deyin sizi götürecektir.

Üçüncü olarak iphoneler için navigasyon programlarını tanıyalım. Iphonenin kendi geliştirmiş olduğu haritalar Programını incelersek program çok yetersiz kalıyor son güncellemelerde kendini geliştirmiş olsa da yandex i yakalamak için daha çok yolu var denilebilir.

Alternatif olarak Android telefonlar için GPS Navigasyon ve Harita Sygic, TomTom Haritaları Tarafından Desteklenen, Dünyadaki En Çok Yüklenen Çevrimdışı GPS Navigasyon Uygulamasıdır.

INDIRMEK IÇIN TIKLAYINIZ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>