Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Etli Barbunya Tarifi - ocuu.net

Etli Barbunya Tarifi

Öncelikle fasülyelerimizi temizleyip içlerini çıkarıyoruz. Bir tencereye koyuyor ve üzerini kapatacak kadar su doldurduktan sonra yaklaşık 10 dakika boyunca kaynatıyoruz. Fasülyelerimiz kaynadığında tenceremizi ocaktan alıyoruz. Süzgeç yardımıyla suyundan kurtuluyoruz.

Domateslerimizin kabuklarını soyuyor ve kuşbaşı olarak doğruyoruz. Bir tencereye yeterli miktarda yağ koyuyor ve kızartıyoruz. Şimdi etlerimizi tavaya ekliyor ve yaklaşık 5 dakika boyunca etler iyice pembeleşinceye kadar pişiriyoruz. Etlerimiz pembeleşmeye başladığında önceden doğradığımız soğanları da ekliyoruz.

Soğanları ilave ettikten sonra yaklaşık iki dakika boyunca daha etlerimizi kavurmaya devam ediyoruz. Şimdi ise hazırladığımız bütün malzemeleri ilave ediyor ve ateşin altını kısarak iki saat boyunca pişiriyoruz. Afiyet olsun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>