Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Fabrika Kızı Dizisi Oyuncularının Gerçek İsimleri-Hikayesi; - ocuu.net

Fabrika Kızı Dizisi Oyuncularının Gerçek İsimleri-Hikayesi;

Yazın dizilerinden birisi olan Fabrika Kızı yakın zamanda ekran karşısında olacak. Showtv’ nin yeni dizilerinden olacak olan Fabrika Kızı dizisi konusu ise şu şekilde;Otuzlu yaşlarının başında olan Aylin (Fulya Zenginer), nişanlısı ile birlikte İzmir’de yaşamaktadır. Hep el üstünde tutularak büyütülmüş, başarılı ve hırslı bir kadın olan Aylin’in hayatı bir gecede değişmiştir.

Terfi edilmeyi beklerken işinden olan, gelinlik hayalleri kurarken terk edilen genç kadın, kendini bir anda yapayalnız ve beş parasız bulur.

Tam her şey bitti dediği anda bir telefonla Aylin’in hayatı yeniden başka bir yöne doğru gider. Yıllardır görmediği babasından miras kalan İstanbul’daki fabrika, genç kadının hayatını düzene sokması için bir umuttur. Bu mirasla arasındaki tek engel ise Ferhat (İsmail Demirci) olacaktır.

Dizinin Oyuncularının Gerçek İsimleri;
Aylin:Fulya Zenginer ,
Ferhat: İsmail Demirci,
Cansın: Fırat Albayram,
Yetkin Birol Şimin: Burak Satıbol,
Muzaffer Ana: Aydan Burhan,
Yusuf Tandır: Alper Kadayıfçı,
Selim: Tezcan Fenerciler,
Nuriye: Özge Korkmaz,
Sami: Fatih Altın,
Damla Gül: Begüm Yılmaz ,
Himmet: Sedat Bilenler,
Afitap: Alayça Öztürk,
Asiye: Tuğçe Karaoğlan

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>