Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Fethiye Ölüdeniz White Otel Yorumları Şikayetleri Hakkında - ocuu.net

Fethiye Ölüdeniz White Otel Yorumları Şikayetleri Hakkında

Bu seneki tatil planımızı ölüdenizden yana kullanmıştık birçok otelin dolu olmasından dolayı seçimimizi ölüdeniz white otelden yana kullanmıştık birçok internet sitesine baktığımda oteller ilgili herhangi bir yorum bulunmuyordu. Kafamın çok karışmasına rağmen ets Tur’dan bu oteli tercih ettim.

Maceramız muğla Dalaman’a inişle başladı. Dalaman’a indiğimizde bizi götürmesi gereken havaş otobüslerinin yetki belgeleri kalktığı için yaklaşık 2 saat bekledik. Sonra ise Fethiye’ye ulaştık Fethiye’den ise minübüsle ölüdenize indik.

White oteli bulduk karşımıza genç bir çocuk karşıladı resepsiyonda güler yüzlü bir bayan odamızın anahtarını verdi ve çocukla beraber otel odamıza gittik. Odamız bahçe katında olduğundan resepsiyonla görüşerek eşimin hamile olduğunu alt kısımda kalamayacağımızı söyledim. Hemen odamı değiştireceklerini söylediler yeni bir oda verdiler.

Yeni odaya yerleştik oda gayet güzel ve temizdi. Hergün temizlendi bu yönden çok memnundum.

Otelin özelliklerine gelirsek Otelde 2 tane havuzun olması çok güzeldi. Ilk havuzu uzu gayet geniş bir havuzdu

20140701-142234-51754120.jpg

Ikinci havuz ise küçük ama fazla kalabalık olmayan bir havuz genellikle ben ve eşim orada havuza girdik. Gayet havuzu temiz ve özenliydi. Dediğim gibi odaları çok iyiydi. Fazla faliyet olmaması Kötü olsada kafa dinlemek için on numara mekan. Ölüdenize uzaklığı 200 mt mesafede denize yakınlığı on numara istediğiniz gibi gidip gelebiliyorsunuz.

White otelde en çok beğendiklerimdrn birisi de personeliydi. Birşey istediğimde hemen yardımcı oluruz diyorlar. Ayrıca kel bir tane Recep abi vardı sanırım eski bir otelciymiş her gördüğünde gülümsemesi Nasılsınız deyip halimizi hayrımızı sorması çok hoşumuza gitti.

Ayrıca ahçıyı söylemek gerekirse on numara mesela yemekte çorba soğumuş ise hemen ısıtıp getiriyor. Mesela eşim göbek salata sevdiği için menüde olmasa dahi söyler söylemez bizim için iki kişilik yapıp getirdi. Fakat otelin yemek çeşitliliği biraz fazla olabilir.

Otelin sahiplerini otelden çıkmadan tandık bize oteli nasıl bulduklarımızı sordular memnun olduğumuzu söyledik. Ayrıca kendilerine bloğuma da bahsedeceğimden söyledim.

Otel kafa dinlemek için on numara ayrıca fiyatına göre 10 numara otel diyebilirim. Fazla kalabalık olmaması daha da güzeldi. Ama biz çıkarken biraz kalabalıklaşmıştı.

Ölüdeniz bölgesi çoğu turistin yabancı olmasından dolayı eşim kapalı olmasından dolayı herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Hem Deniz’de hemde otelde kapalı bayanların olması beni çok mutlu etti pişman olmayacağınız bir tatil geçireceksiniz.

Oteli herkese tavsiye ederim seneye inşallah yine white otele gideceğiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>