Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Galatasaray 2015 Şampiyonluk 4. Yıldız Kutlaması Ne Zaman  Yapılacak  - ocuu.net

Galatasaray 2015 Şampiyonluk 4. Yıldız Kutlaması Ne Zaman  Yapılacak 

Galatasaray şampiyonluğu kutlamak için arenada toplanacak. Cumartesi günü Çaykurrizespor maçından sonra yapılacak olan şampiyonluk kutlaması pazar Gününe alındı. Resmi açıklama ise şu şekildedir.

Ve Galatasaray Şampiyonluk Kupası’nı almak üzere Arena’ya geliyor. Galatasaray 20. Şampiyonluğunu ve 4. Yıldızı, 31 Mayıs Pazar günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da taraftarıyla kutlayacak.

Galatasaraylı sanatçıların konserleri ve ışık gösterileri ile renklenecek 4 Yıldızlı Şampiyonluk Gecesi’nde Galatasaray Futbol Takımı da, Türk Telekom Arena’ya gelerek muhteşem taraftarı ile buluşacak.

4 Yıldızlı Şampiyonluk Gecesi Bilet Fiyatları:

Kategori 1 Vip Yemekli;150,00 TL

Kategori 2 Vip Yemeksiz:80,00 TL

Kategori 3:60,00 TL

Kategori 4:50,00 TL

Kategori 5:40,00 TL

Kategori 6:30,00 TL

Kategori 7:20,00 TL

Gece ile ilgili bilgiler

– Bilet almak isteyen ve Passolig kartı olmayan taraftarlarımız, aşağıda listelenen satış noktalarından 28 Mayıs Perşembe günü saat 15:00’den itibaren, TC Kimlik Numaralarını beyan ederek maç biletlerini satın alabilirler.

– Biletler satış noktaları dışında passo.com.tr üzerinden ve Nkolay satış noktalarından satışa açılacaktır.

– Maç biletini passo.com.tr adresinden veya Nkolay satış noktalarından satın almak isteyen taraftarlarımızın; Passolig kartı sahibi olmaları veya tamamlanmış bir başvuruları bulunması gerekmektedir.

– Size en yakın Nkolay aktif satış noktalarını www.nkolay.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

– Passolig kartı eline geçmemiş kombine sahipleri ve internet üzerinden maç bileti satın almış olan taraftarlarımızın tek kullanımlık elektronik geçiş kartlarını Ali Sami Yen Spor Kompleksi Aslanlı Yol gişelerinden teslim alabilirler.

– Bir taraftar Farklı TC Kimlik numaraları ibra ederek 5 (beş) adet bilet alma hakkına sahip olacaktır.

– Kombine, VIP Kombine, Yüzevler Restaurant Kombine ve Loca sahiplerimiz Passolig kartlarını kullanarak giriş yapabilecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>