Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
Gençliğin Yeni Sesi Scorp Nedir? - ocuu.net

Gençliğin Yeni Sesi Scorp Nedir?

scorp-nedir

Scorp yeni nesil bir sosyal ağ uygulaması diyebiliriz. İlk çıktığında akla Vine uygulamasını getirmesine karşın sonradan farkı anlaşıldı. Bir konu hakkında var olan görüşünüzü video çekerek kameraya karşı söyleyip milyonlarla paylaşabiliyorsunuz. Aslında belki bir Twitter kullanıcısının tanımıyla Scorp için ‘Twitter’ın resimlisi’ tanımı çok yerinde olabilir.

Scorp ismi Scorpion yani akrepten geliyor. Zaten uygulama logosunda kaba olarak çizilmiş bir akrep figürü dikkatinizi çekecektir. Scorp ile kendi düşüncelerinizi, sosyal bir düşünce akımını, gündeme oturan bir olayı yorumlayabilirsiniz. Kafanıza göre konularda konuşabilir insanlarla paylaşabilirsiniz. Oldukça başarılı ve yerinde bir uygulamanın Türk yetkililerinin ilgili tavırları da çok dikkat çekiyor. Scorp uygulamasına özel mesaj attığınızda size cevap veriyorlar. Şuan için uygulamanın kullanım oranı her geçen gün artıyor.

Scorp uygulaması için söylenebilecek tek dezavantaj şuan için sadece iOS işletim sisteminde olması. Yani iPhone kullanıcılarının yararlanabildiği bir uygulama. Fakat dikkat çeken detay sadece iPhone kullanıcıları için var olduğu halde Android kullananlar tarafından fazlasıyla merak ediliyor. Gelen açıklamalar doğrultusunda kısa bir süre sonra Android uygulamasının da çıkacağı açıklanmıştı. O günden bu güne bekleyen kullanıcılar hala daha özel mesaj ile Scorp’a yazarak sitem ediyorlar.

Scorp şuan için AppStore üzerinde ücretsiz. Android içinde ücretsiz olacak olan uygulamanın ne zaman çıkacağı ise bilinmiyor. Şuan uygulamanın geldiği nokta insanlara iPhone almayı düşündürecek boyutlara ulaştı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>