Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İnstagram Fotoğraflarımı Telefona Nasıl İndirebilirim YükleyebiliriM - ocuu.net

İnstagram Fotoğraflarımı Telefona Nasıl İndirebilirim YükleyebiliriM

Soru: Daha önceden instagrama yüklediğim fotoları telefondan sildiğim için tekrardan telefonuma yüklemek istiyorum. Nasıl Yaparım?

Cevap:İnstgramda yüklemiş olduğunuz fotoğrafları geri telefonunuza istediğinizde indirebilirsiniz. Bunu kısa bir yolla rahatlıkla yapabilirsiniz. 

  • Profilinize gidin
  • iPhone’da …(3 nokta yanyana) veya Android’de (3 nokta üstüste) simgesine dokunun
  • Asıl Fotoğrafları Kaydet ayarını kaydırarak açık konuma getirin

Asıl Fotoğrafları Kaydet ayarınız açıkken, Instagram’da paylaştığınız tüm fotoğraflar aynı zamanda telefonunuzdaki bir fotoğraf albümüne kaydedilir.

Not: Instagram’ı Android’de kullanan kişilerde, fotoğrafların telefonlarındaki Instagram fotoğraf albümünde görünmesi için biraz zaman geçmesi gerekebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>