Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İnstagram’a Gönderi Bildirimleri Özelliği Geldi - ocuu.net

İnstagram’a Gönderi Bildirimleri Özelliği Geldi

instagram-yeni-bildirim-ozelligi-geldi

Instagram gittikçe daha da çok büyüyen ve gelişen bir mecra haline geldi. Sosyal medya ile ilgilenen herkesin bir Instagram hesabı bulunuyor neredeyse ve bu sayede fotoğraflarını paylaşabiliyor. Instagram da bu kullanıcılarının daha iyi bir deneyim yaşaması için yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yayınlanan güncellemeler ile birlikte Instagram kullanıcı sayısında bir artış oranı yakaladı. Bu sebeple daha fazla yenilik yapmayı planlayan ekip son olarak anlık bildirim alabilmenizi sağlıyor.

Güncelleme ile birlikte gelen anlık bildirim görüntüleme özelliği sayesinde, sizin takip ettiğiniz ve özel olarak seçtiğiniz kişilerin paylaştığı her şey size anında yansıyor. Normalde takip ettiğiniz kişilerin bildirimlerini görmek için uygulamaya girmeniz gerekiyordu. Ya da size çok geç uyarı mesajı geliyordu. Bundan sonra ise Instagram gönderi bildirimleri özelliği ile bu sorun ortadan kalkıyor. Yapmanız gereken şey ise Instagram hesabınız üzerinden, takip ettiğiniz kişinin sayfasına girmek olmalıdır. Daha sonra takip ettiğiniz üyenin adının yanında yer alan üç noktalı bölüme tıklıyorsunuz. Karşınıza kullanıcıyı engelle, uygunsuz içeriği şikayet et gibi seçenekler gelecektir. Bunların hemen altında yer alan “Gönderi Bildirimlerini Aç” seçeneğini tıklayınca işlem tamamlanmış oluyor.

Instagram üzerinden takip ettiğiniz kişiler arasında istediklerinizin bildirimlerini çok hızlı bir şekilde alabileceksiniz. Bu sayede paylaşımlardan geri kalmamış olacaksınız. Sosyal medyanın hızlı akışına kendinizi kaptırmak ve bu sayede daha hızlı haberdar olmak isterseniz bu özelliği kesinlikle kullanmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>