Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İnstagramda ki Butikler Ürünleri Nereden Getirtiyor Alıyor - ocuu.net

İnstagramda ki Butikler Ürünleri Nereden Getirtiyor Alıyor

İnstagram gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. 2010 Yılında kurulan instagram kullanıcıların fotoğraf paylaşmasını sağlayan instagram birçok kullanıcısına iş imkanı sağladı. Yanlış duymadınız iş imkanı sağladı… Instagram üzerinden birçok kişi kendi Kurduğu profillerinden paylaştığı fotolarla ürünlerini sergileyip satarak kendilerine iş imkanı sağladılar.

Butik nasıl açılır diye size bir konumda paylaşmıştım. Bu konumda ise sizlere instagram da ki Kullanıcılar açtıkları butik ürünlerini nereden getiriyorlar. Ne kadar kar ediyorlar bu konuda bilgi vermek istiyorum. İnstagram da butik olarak açılmış sayfaların yüzde 90 bu ürünlerini yurtdışından getiriyorlar. Yurtdışında ucuz ve kaliteli ürünleri bulup butiklerinde paylaşıyorlar.

Getirecekleri ürünlerin fotoğraflarını çekip kendi sayfalarında Satışa çıkarıyorlar. Ürünler bir ay içerisinde geliyor. Bu ürünleri ise aşağıda bulunan sitelerden alıyorlar.

BUTİKÇİLERİN ALDIĞI YURTDIŞI ALIŞVERIŞ SİTELERİ

İnstagramda ki Butikler Ürünleri Nereden Getirtiyor Alıyor Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ahmet Tekin dedi ki:

    yazılarınızı çok beğenerek okuyorum çok bilgi verici teşekkür ederim öncelikle size sormak istediğim bu butikler aliexpressdenmi alıyor yoksa alibaba.comdan mı tam olarak bilginiz varmı ?

Sayfa başına git
} ?>