Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İnstagramda Yasal Yoldan Ürün Satmak Nasıl Yapılır - ocuu.net

İnstagramda Yasal Yoldan Ürün Satmak Nasıl Yapılır

Soruyu Soran: Soru: İnstagram üzerinden daimi satış yapmayı düşündüğüm sanal bir mağaza kurmayı arzu ediyorum. Bu düşüncemi kanuni zeminde yapmak için ne tür bir yol izlemeliyim. Vergi dairesi, hesap defteri, gümrük müşaviri ve sair yükümlülükleri nasıl yerine getirebilirim.

Cevap: ilk önce yasal bir şahıs şirketi kurup vergiye tabi olmalısınız. Şahıs şirketi nasıl kurulur bu yazımız için tıklayınız. sonra bir maliyeciden defter açtırıp gerekli ödemeleri yaptıktan sonra. Bir gümrük müşaviri ile görüşmeniz gerekmektedir.

Türkiye’ye getireceğiniz ürünler markasız ve gerekli yasal prosedürleri tamamladıktan sonra Türkiye’ye ürünleri getirip satabilirsiniz. Ayrıca elektronik ürünler konusunda gümrük geçişinde sıkıntılar yaşanabiliyor bilginiz olsun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>