Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İnternette Butikte Ürün Satmak İçin Öneriler - ocuu.net

İnternette Butikte Ürün Satmak İçin Öneriler

soru:Merhaba İnstagramda gerçekten kaliteli diğer butiklerden farklı ürünler sergiliyorum.Ayrıca fiziki bir mağazamda var. Ancak fiyatlarımı düşürsemde kampanyalar yapsamda beğeni almama rağmen bu satışa dönmüyor.
Nerde hata yapıyorum

Cevap: Merhabalar Işıl kocaeren hanım sorunuz hakkında ilk başta şunu söylemek isterim ticaret kısmet işidir fakat kısmetinin peşinde koşmadığın zamanda başarılı olmazsın. Bize sorduğunuz soruya göre kısmetinizi arıyorsunuz. Ben sadece yapamanız gereken bir kaç öneri sunacağım bunlar işinize yarar mı bilmiyorum ama ben kardeşim için yapmıştım. İşe yaramıştı. Umarım sizde de yarar.

1- İnstagram kullanıcıları farklı ürün isterler herkeste olan ürün sizi öne çıkarmaz. Farklı dediğiniz nedir. Neye göre farklılık yapıyorsunuz. Sadece ürünlerde farklılık yapmanız gerekmez. Sayfanızda da değişiklik yapmanız gerekir mesela güven konusunda insanlara garanti vermeniz gerekmektedir. İnsanlar sizden alışveriş yaptığında aceba bu ürün elime gelir mi diye terettüt etmemeli bu sorunu da aşmak için ise gönderdiğiniz ürünleri alıcı tarafından gerekli yorumları yaptırmanız “ürünler elime geldi teşekkür ederim” gibi fakat bunu kesinlikle arkadaşlarınıza yaptırmayınız kesinlikle hemen anlaşılıyor.

2-İkinci olarak kullanıcılarınızı değiştiriniz yani kullanıcıların sizi eklemesini beklemeyiniz. Siz onları ekleyiniz bu size bir çok kişinin dönüş yapmasını sağlayacaktır. Benim favorilerimden birisi ünlü birinin kullanıcılarını takip etmektir. Eklenen kişileri sizde ekleyiniz bu sayede hem müşteri potansiyeliniz artacak hemde farklı tarzda müşterileriniz olacaktır.

3- Reklamınızı yapınız birçok butik var bunlardan karşılıklı reklamınızı yapmanızı isteyiniz.

4- Bu aralar revaçta olan marka olma konusu; marka olabilmek için ilk başta bir çok butiğin yaptığı gibi gündemde olan kişilerin profilinde kendinizi tanıtmak olacaktır. Mesela “A” ünlüsüne elinizde olan güzel ürünlerden bir kaçını adresine postalayanız içine de bir not kağıdı ile butiğinizi tanıtınız. O A ünlüsü sizin butiğinizin reklamını yaptığında satışlarınızda patlama olacaktır. Ayrıca markalaşma yönünde artı olacaksınız.

5-Eğer fiziki olarak butiğiniz varsa size en büyük tavsiyelerden biriside google adwords reklamcılığını kullanmanızdır. Birçok kadın artık internetten alışveriş konusunda siteleri tercih ediyor. Bu sitelerin arasına kendi sitenizide koyup satış yapabilirsiniz.

aklıma gelenler şimdilik bunlar aklıma geldikçe size yazarım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>