Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
iPhone 7 özellikleri ve piyasaya çıkış tarihi - ocuu.net

iPhone 7 özellikleri ve piyasaya çıkış tarihi

iPhone 7 hakkında söylentiler…

iPhone 7 ne zaman çıkacak?

Senede iki model piyasaya süren Apple’ın iPhone 7’yi de 2015 yılının ikinci yarısında piyasaya sunması bekleniyor. Bilindiği üzere Apple geçtiğimiz yıl iPhone 6 ve 6 Plus’ı piyasaya sürmüştü. Beklentilerde iPhone 6S ve iPhone 7’nin 2015 yılı içerisinde piyasaya sunulması yönünde. 2015’in ilk yarısında iPhone 6S’in piyasaya sunulması bekleniyor.

Daha çıkış tarihi tam belli olmayan iPhone 7 şimdiden çok ses getirmiş durumda. Ancak Apple’ın bu şekilde sürekli telefon piyasaya sunması ve piyasada ki diğer telefonlara göre daha palı olması biraz tepki çekiyor. Yorumlar Apple’ın tüketiciyi düşünmediği ve sadece ticari amaç güderek sürekli piyasaya ürün sunması yönünde. Apple ürünlerine son zamanda gelen zamlarda bu yorumların önünü daha çok açmış bulunuyor.

Bu nedenle iPhone 7’nin 2015’in ikinci yarısından sonra piyasaya sürülmesi beklense de son dönemlerde yaşanan zamlarda dolayı piyasaya çıkış tarihinin biraz ertelenebileceği söylentiler arasında.

Yetkililerin Apple adına ortaya attığı başka iddialarda var. Yapılan iddialara göre Apple mini iPhone piyasaya sürecek ve bu cihaz 4 inç olacak. Apple’dan beklentiler giderek artıyor.

Gelelim iPhone 7’nin özellikleri hakkındaki iddialara…

iPhone 7’nin özellikleri

Yetkililer piyasaya sunulacak olan Apple’ın yeni telefonu iPhone 7’nin en az 4.7 inç ekrana sahip olmasını bekliyorlar. iPhone 7 ile prize bağlılık sona erecek gibi gözüküyor. Çünkü iPhone 7’nin kablosuz şarj özelliğine sahip olması bekleniyor. Yani wireless sarj özelliğine sahip bir şekilde piyasaya sunulacağı iddialar arasında yer alıyor. Dizayn açısından iPhone 6’ya benzeyeceği düşünülüyor ancak Apple’ın bir şaşırtma yaparak iPhone 7’yi biraz daha kalın piyasaya sürülmesi de bekleniyor.

iPhone 7’nin ekranının safir cam kullanılarak üretileceği bekleniyor. Çift lensli kameraya sahip olması beklenen iPhone 7’nin iPhone Air ismiyle de piyasaya sunulabileceği iddialar arasında bulunuyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>