Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İphone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatımı - ocuu.net

İphone Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatımı

Aktif bir iphone kullanıcısı olarak iphonumu bu hafta format atmak istedim. Bir önceki yaptığım formatlama da iphone rehber yedeklemesini yapmadığım için rehberimde olan hiçbir numarayı geri alamadım. Resmen kafamı duvarlara vurdum. 😀 kimse yanlış anlamasın ama İphone telefonunuz varsa en büyük dertlerden birine sahipsiniz denilebilir. Çünkü iphone herşeyi kendisinin yapmasını istiyor bütün işlemleri kendi servisinde yapmanızı istiyor. Yani tek eşliliği seviyor. Başkasına gitme bende kal diyor. Bu yüzden iphone yedeklemek için kendi servisi olan icoud kullanmanızı isteyecektir. Ama önce telefonumuzdan yedekleme işini seçiyoruz.

Telefonumuzdan ayarlar-icould-kişilere tıklıyoruz.

iphone-kisiler

Sonra alt kısımda bulunan yedekle kısmını tıklayıp en son yedeklemesini yapıyoruz. Bu otomatikman icould sunucusuna bütün rehberinizi gönderiyor ve saklamanızı sağlıyor.

Sonra yedeklemiş mi diye bakmanızı öneriyorum çünkü ben ilk başta yedekledi sanmıştım yedeklememiş

www.icould.com sitesine giriyoruz.

icould-giris

giriş yaptıktan sonra contacts kısmına tıklayıp kullanıcılarımızı kontrol ediyoruz. en alt kısma inerseniz listede kaç kişiyi kopyaladığını görebilirsiniz.

icould

Sonra ise telefonunuza tekrar yüklemek için icould sayfasına girip tekrar yükle deyip yükleme yapabilirsiniz.

Ayrıca ben avea kullanıcı olduğum için sizinde avealı olduğunuzu düşündüm ve avealılara özel rehber yedekleme servisi buldum. Pek işe yaramasada sizinle paylaşmak istedim. Neden işe yaramaz diyorsanız en son kısımda mail seçin dediğinizde mail kayıtlı değil diyor kayıt edip tekrar deneyiniz diyor. Mail kurmadı iseniz iphonenize boşuna heves etmeyin benim gibi apışıp kalırsınız.:D Önce İphone nize bir mail tanımlaması yapınız. Sonra ise altta bulunan linki tıklayınız.

AVEA YEDEK SERVİSİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>