Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İphone Telefon Güncellemesi Nasıl Yapılır - ocuu.net

İphone Telefon Güncellemesi Nasıl Yapılır

Iphone tüm dünyada rekor satışlarına devam ederken bugün ki yazımda sizlere iphone telefon güncellemesi nasıl yapılır onu anlatacağım.

Iphone telefon güncellemesini otomatik yapmaz size güncellemeyi gönderir siz istediğiniz zaman o güncellemeyi telefonunuza indirip yükler ve güncellemeyi yaparsınız. Iphone güncellemeleri genellikle güvenlik ve yenilikler nedeniyle olur bu yüzden güncellemeleri takip edip yüklemenizi isterim.

Iphone telefon güncellemesi nasıl yapılır bunun için ilk olarak AYARLAR kısmını tıklıyoruz karşımıza şöyle bir ekran geliyor.

IMG_1782.PNG

Buradan GENEL e tıklıyoruz.

IMG_1783.PNG

Sonra karşımıza çıkan ekrandan YAZILIM GÜNCELLEŞTİRME kısmına tıklayıp güncelleme kısmını açıyoruz.

IMG_1784.PNG

Buradan şimdi yükle dediğinizde otomatik yükleyin güncellemesini yapıyor.

Önemli olarak dikkat etmeniz gereken birşeyde iphone telefon güncellemesi yaparken şarjınızın yüzde 50 dolu olması yada telefonunuzun file takılı olması gerekiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>