Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
iPhone’a müzik nasıl yüklenir? - ocuu.net

iPhone’a müzik nasıl yüklenir?

Bildiğiniz gibi iPhone’a müzik yüklemek android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara yüklemek kadar kolay değil. Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar bilgisayarınız tarafından harici disk olarak görüldüğü için çok basit bir şekilde bilgisayarınızdan telefonunuza istediğiniz dosyanın, müziğin, fotoğrafın yüklemesini yapabilirsiniz.

iPhone’a nasıl müzik yükleyebilirim? Sorusunu elimizden geldiğince cevaplandırmaya çalıştık.

iPhone kullananlar için durum tamamen farklıdır. Bilgisayarından telefonuna aktarım yapmak isteyen iPhone kullanıcıları ilk olarak bilgisayarlarına iTunes programını yüklemelidirler. iTunes programı olmadan hiçbir şekilde bilgisayarınızda olan müzikleri iPhone’unuza yükleyemezsiniz. iTunes programını yükledikten sonra anlatacağımız adımları uygulamanız, telefonunuza müzik yükleyememe sorununuzu ortadan kaldıracaktır.

Daha öncede söylediğimiz gibi ilk olarak iTunes programını indirip kurmuş olmanız gerekmektedir. Programın kurulum işlemini tamamladıktan sonra veri kablosu yardımı ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayınız. iPhone’unuzu bilgisayara bağladığınız anda program otomatik olarak telefonunuzu görecektir. Görmezse iTunes programını kendiniz açınız.

Program telefonunuzu bulduğunda programın sağ üst köşesinde iPhone yazısı belirir. iPhone sekmesini tıkladıktan sonra telefonunuzun içeriğine erişmiş olacaksınız. Bu aşamaları tamamladıktan sonra karşınıza çıkan ekranda seçenekler kısmına girerek Müzikleri ve Videoları Elle Yönet seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde müzik alış verişini gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

Son olarak karşılaştığınız ekranda bulunan Bu iPhone’da butonuna tıklıyoruz. Böylece müzik yüklemek istediğiniz aşamaya ulaşmış oluyorsunuz. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra istediğiniz müzikleri sürükleyip boşluğa bırakıyorsunuz ve sağ alt kısımdaki Eşzamanla butonuna tıklayarak işlemi tamamlıyorsunuz.

Bu aşamaları tamamladıktan sonra bilgisayarınızda bulanan müzikleri telefonunuza yüklemiş oldunuz. Bilgisayarınızda yüklü olan müzikler dışında iTunes’te bulunan müzikler ücretlidir. İşlemleri doğru yaptığınızdan emin olun.

Eğer yaptıklarınızdan emin değilseniz, tam olarak ne yaptığınızı bilmiyorsanız telefonunuza ve bilgisayarınıza zarar vermemek adına bilen birine yaptırmanızda fayda var.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>