Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php:1) in /home/ocuu/public_html/wp-content/themes/yaren/header.php on line 3
İşbankası maxipuanlar nerede kullanılır? - ocuu.net

İşbankası maxipuanlar nerede kullanılır?

Maxipuanlar nerelerde kullanılır?

Maximum kartlarınızla alışveriş yapabilir, alışveriş yaparken de puan kazanabilirsiniz. İş bankası maxipuanlarla harcadıkça kazanmanızı sağlayacak bir sistem geliştirmiştir. Maxipuanlarınızı isterseniz biriktirebilir, isterseniz maximum üye kuruluşlarında anında paraya çevirebilirsiniz.

Maxipuan üye kuruluşlarında yapacağınız alışverişlerde %1 maxipuan kazanırsınız. Örneğin; 100 TL’lik bir alışverişiniz de 1 TL maxipuan kazanırsınız.

Kazanılan maxipuanlar nerelerde kullanılır?

Maxipuanlarınızı tüm maximum işyerlerinde kullanabilirsiniz. Kazandığınız maxipuanları maximum üye kuruluşlarından yapmış olduğunuz alışverişlerde para olarak kullanabilirsiniz.

Ne kadar maxipuanınız biriktiğini bilmiyorsanız, maxipuanlarınızı;

* Kredi kartı hesap özetlerinizden,

* Maximum üye kuruluşlarındaki POS cihazlarından,

* Bankamatiklerden,

* İnternet şubelerinden,

* Tüm şubelerden,

* 0850 724 0724 numaralı telefondan, ne kadar maxipuan biriktirdiğinizi öğrenebilirsiniz. Biriken puanlarınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Herhangi bir tarih kısıtlaması yoktur.

İş Bankası maxipuan kampanyaları

* Yeni yıl kampanyası;

19-31 Aralık 2014 tarihleri arasında maximum üye işyerlerinden bankamatik kartınızla yapacağınız akaryakıt, market, ayakkabı, giyim, kozmetik, kuyum, optik gibi alışverişlerinizde tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 3. alışverişe 30, 6. Alışverişe 100 TL maxipuan hediye!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
} ?>